Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem vallás helyett csók!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vallás helyett csók! Jó módszer-e?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy amikor a "célpontal" egy diszkrétebb helyen beszélgetünk, először kettőnkre terelném a szót ("milyen jó, hogy megismertelek!"), majd esetleg még egy: "tudod, te nagyon fontos vagy a számomra!"(például...), ezután pedig követezzen a csók! Bár ez is kicsit olyan mint szerelmet vallani, de talán mégis más...


Kommenteket, és építő kritikákat várok!:)


2008. szept. 17. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
jó lenne, ha a világ nem ilyen lenne, mint most. LAssan egy csók már olyan kis semmiség, egyáltalán nem biztos , hogy az illető szerelmes-e. Így aztán nem tudod kikerülni a szerelemvallást. De mégis, ha úgy viselkedsz vele. HA érzi, hogy szereted, akkor megint más a dolog, de egy csók nem helyettesít annyi mindent.
2008. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már együtt jártok: vagyis voltatok erre-arra, és legalább a kezét megfogtad (úgy, hogy tetszett is neki) - akkor nyugodtan!
2008. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól hangzik, de hidd el mi nők szeretjük hallani is. NEm, én is azt mondom, hogy nem kell egyfolytában szeretlekezni, de legalább egyszer mond ki ezt az undok kis szócskát:):):)
2008. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Remélem olvasod még ezt is!

SZerintem jó ötlet. Ha tényleg olyan jól el vagytok már, hogy beszélgettetek, volt vmi féle teste kontaktus, a csók tényleg kevés.

De ha épp csak pár szót váltottatok eddig és legfeljebb csak sejti hogy bejö n neked, csak rohand le csattanjon el az első csók. Ha nem tetszik neki, legfeljebb képen töröl, de nem hiszem :) hajrá! :)

2008. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Alig több mint egy hete ismerem, és meg kell mondjam ő volt a kezdeményezőbb (telószám, stb...). Ennek ellenére már most nagyon jól kijövünk, és ma is elég "flörtölős" hangulat volt köztünk. Csak nem tudom ennyi idő után a csók nem minősül-e lerohanásnak. Szerintem nem, mivel szerelmet még úgysem tudnék vallani szívből, mivel azért mégsem ismerjük annyira egymást ennyi idő után.
2008. szept. 17. 21:31
 6/10 A kérdező kommentje:
Sík ideg vagyok. Ez is egész jó nap lett volna, már mentünk volna, a "szokásos" kis utunkon haza, de az egyik srác "hozzánkverődött". És hát így hármasban nem volt valami megfelelő az alkalom. Most mi a fenét csináljak?! Hétfőn mondjam meg neki, hogy már pénteken el akartam mondani?! Nagyon kicseszett velem az élet...
2008. szept. 19. 12:06
 7/10 anonim ***** válasza:
aha, jó
2008. szept. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia! Én egy egyetemista lány vagyok, de a lányok nők kortól függetlenül szeretik, ha udvarolnak nekik a fiúk, igénylik a gyengédséget és a kedvességet, és a romantikát is! Hogy őszínte legyek, én egy ilyen típusú lány vagyok, szeretek ábrándozni a szerelemről, és néha elképzelem, hogy milyen jó is lenne ha találnék egy olyan fiút, akivel kicsit minden olyan meseszerű lenne, de erre nagyon kevés az esély! Nekem volt két barátom, akik írtak nekem kis verseket vagy leírták azokat a bókokat, amiket el akartak mondani, el sem tudod hinni milyen sokat jelent egy lánynak ha ezeket a gondolatokat leírod neki! Hidd el, biztosra veszem, hogy egyből meghatódik majd! Szóval ezzel a sok szép mondattal amit most leírtam, csak azt akartam mondani, hogy nekem az utolsó 2 barátom egyiküknek sem volt egy jó szava, már mint nem tudta hogyan fejezze ki a szeretetét, pedig ő nagyon akart szeretni, nagyon sok múlik azon, hogyan mutatod ki a szereted egy lány felé! Nem kell, érteni a romantikához, még csak érzék sem kell hozzá csak az kell, hogy te tudd, hogyan szereted őt, és a lány is szeretni fog téged! Tapasztalatból írom, ezért vannak ilyen komoly és mély érzésű gondolataim!
2015. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Ja igen, és még valami, nekem volt egy olyan barátom, aki szerelem vallás helyett inkább megcsókolt, nem adtam neki pofont, mert azt talán nem érdemelte volna meg, csak miután az ajkuk elvált, meglepődve és döbbentem néztem csak magam elé, hogy ez most mi volt??? Utána még csak a "Szeretlek" szót sem mondta ki, mert azt hitte, hogy ez így elég lesz! Nem tudtam, hogy milyen indoka volt arra, hogy megcsókolt, bár sejtettem, ő maga nem mondta ki! Szóval, ha neked lennék, inkább előbb beszélnék, és utána jöhet a csók!
2015. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bocsi, látom a dátumot, gondolom annyira nem aktuális, de azért remélem nem írtam hülyeséget!
2015. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!