Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a barátotok hazaküldene hogy öltözettek át mert igy Ő nem jön veletek sehová?

Figyelt kérdés

Ma vártam rá 1 órát. Megérkezett a nővérével és ahogy észrevette mi van rajtam kiakadt és hazaküldött átöltözni. Én ezt megtagadtam, nem vagyok egy játék aminek parancsokat adhat le. Közben jött egy ismerősünk akivel megosztottam miért ideges a barátom. Erre teljesen kiakadt miért mondtam el ennek a csajnak.Végül megsértödött és hazament.

Egy térdigérő szoknya volt rajtam mint a képen a világos szinű [link]

Egy fekete harisnya amire felvettem egy térd felé érő vastag zoknit. És egy lapos bokacsizma. Mindez egy vastag térdig érő kabáttal.

Ennyire szörnyűen voltam felöltözve??? Megalázott.


2016. jan. 25. 12:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Leírva nem hangzik szörnyűnek. Abban viszont igaza van a barátodnak, hogy minek mondtad el az ismerőseidnek. Engem is bosszantana, ha összevesznék valamin a párommal és az az első szembejövő ismerősének panaszkodna, ahelyett, hogy velem beszélné mg a dolgot.. meg amúgyis semmi köze hozzá.
2016. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
A konkrét kérdésedre meg kimaradt a válaszom. Nem tudom ugyan elképzelni a szituációt, ahol a barátom ilyet mondana nekem. Ha mégis előfordulna, nem másnak panaszkodnék, hanem helyből szakítanék. Más az, ha valaki összeveszik a barátjával, vitatkoznak és más az, ha nyilvánosan megalázza a másikat. Én ezt nem hagynám.
2016. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
Harisnya meg zokni, ez bokacsizmával... ez rosszul is hangzik.
2016. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
54%
A zokni milyen színű volt?
2016. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Csak a harisnyára húzott zokniba köthetett bele. Elég fura, de ez még nem ok arra, hogy elzavarjon. Az ilyet azonnal kihajítanám, mehetne amerre akar, pláne, hogy még meg is várat.

Azért az sem volt kedves, hogy te pedig rögtön pletykálkodsz. Neki ebben van igaza, attól függetlenül, hogy egy kő bunkó.

2016. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Fekete volt a zokni. Ő mondta hogy hívjam oda és kérdezem meg tőle hogy nem-e akar velem beülni ahova mentünk volna mert ő nem jön ha igy vagyok öltözve. Előszőr még a nővére is ott volt aki nem szólt semmit, de őt is elküldte.

Isszonyúan megbántott, még ez az ismerőslány probált vigasztalni hogy ne legyek szomorú..

2016. jan. 25. 12:59
 7/24 anonim ***** válasza:
74%

Ez így elképzelve rettenetesen nézhet ki együtt.

Lehet, hogy a pasidnak jobb ízlése van mint neked. :)

Am tényleg kínos, ha olyannal mutatkozol, aki gázosan felöltözve.


Ahhoz nem volt joga, hogy hazaküldjön átöltözni, mert jogod van sza.rul felöltözni, azt viselsz, amit akarsz. Az lett volna a korrekt, ha csak véleményt nyilvánít, mert neki meg ahhoz van joga.

2016. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Utasitott hogy menjek haza öltözzek át vagy ő megy el. Én nem mentem el, igy ő ment haza.
2016. jan. 25. 13:11
 9/24 anonim ***** válasza:
53%

Én így képzelem el kb, szerintem ez egyáltalán nem gáz:


[link]

2016. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Leírva ez így elég érdekes szett...

A kevesebb néha több! Nem kell minden ruhát össze-vissza felvenni és bazári majomnak kinézni.

A kevesebb néha több igaza barátodra is, azaz kommunikálhatta volna ezt normálisabb módon is.

2016. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!