Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt,kb három hónapja a gyárban egy másik sorra áthelyezték őt,ott van egy srác aki bejön neki ,olvastam a üzeneteit,de csak véletlen folytán ,ott a barátnőjével arról diskurált,hogy mennyire bejön neki a pasi,mert ,hogy ha közel ér hozzá majd kiugrik a szive a helyéről,a másik pedig az,hogy elég gyakran írogatnak egymással ,még ha velem van akkor is ,nem karok turkálni a magánéletében,de a bizalmam valahogy megingott iránta ,mit tehetnék vajon ???? mikor rákérdezek azt mondja engemet szeret,mert mellettem biztonságban érzi magát
2016. jan. 25. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Etet, dobnám a helyedbe mielőtt ősszejönnek (tapasztalat).

Aki igazán szeret, mással nem foglalkozik. És mostmég te vagy pozícióban.

2016. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én hagynám. Ha szerelmes vagyok a páromba, nem ugrik ki a szívem egy másik srác közelségétől.


Igen, melletted biztonságban érzi magát, mert te biztos pont vagy neki. Ha nem lennél neki, valószínűleg már a másik sráccal enyelegne. Bár szerintem erre most is van esély.


Gondold át, hogy egy ilyen kapcsolatban akarsz e lenni és hogy ezek után bíznál e a párodban.


22 N

2016. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd! Ha őszintén szeret, nem irna ilyeneket a baratnőjének és nem más pasinál érezné ezt hanem mikor veled van!

21/L

2016. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha én ilyen szöveget látnék a Párom levelezési rendszerében, nem úszná meg. Nem érdekel a privát szféra, mert ha ilyen, ezért kell neki, akkor az azt jelenti, hogy van egy másik titkos élete amiről nem tudhatok, ami azért kell hogy ilyneket csinálhasson? Az meg már milyen kapcsolat? Na ilyen után nehogy már mi érezzük magunkat rosszul mert ők lebuktak. Megkérdezném, hogy értem mióta nem remeg keze lába, mert nyilvánvalóan nem, különben nem történik ilyen. Én a magam helyzetében ennyi elég volna, repülne. Rossz látni amikor más ember nagyobb érzelmet, izgalmat vált ki a párunkból és a bizalom is megsínyli. Ezek után lehet kiszeretnék belőle ha nem is ott nyomban de kiszeretnék belőle az biztos.
2016. jan. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!