Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

2013.ban volt egy 9,5honapos kapcsolatom! mikor volt az a kapcsolatom akkor megismerkedtem egy masik fiuval is vele haverok voltunk ritkan beszelgettunk ! miutan szakitott velem a parom ezzel a haverjaval elkezdtem egyre gyakrabban beszelni es kezdtem megkedvelni ugy voltam vele hogy nem.lehetne vele kapcsoltatot alapitani mert arebb van 51kmre anya meg lehet.nem engedne el! most jelenleg van egy masik kapcsolatom ami mar tobb mint 1 eve tart de a volt.baratom haverjaval most is beszelek ugy erzem akarok tole.valamit de tudom hogy nem.hallgathatok a szivemre ! en a mostani baratomat nagyon szeretem de a masik.fiut.nem birom elfelejteni mintha orokre beprogramoztak volna belem ! most azt a fiut le.kellett toroljem facen de vissza akarom.vonni a tiltast nem birok nelkule lenni mintha megszuntem.volna :/ uresnek erzem magam :/ a fiuval meg.nem.talalkoztam de mind a.ketten szeretnenk nagyon de attol.felek.hogy lebuknank :/ nem.tudom hogy mire halgassak

1 vagy a szivemre ami azt mondja talalkozzal a fiuval mert en is.tetszem.neki

ezt a tetszest ugy ertem h kedveles sokat kameraztunk sokaz beszelgetunk

2vagy az agyamra hogy felejtsem el !

de.nem.megy az elfelejtes most.is.vele almodtam :'(


Ui.: elnezest a pontokert de a telom rossz, ezaltal hogy telon vagyok ekezet nelkul.irtam!



2015. dec. 20. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. dec. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem vagy még 16 éves sem!

Én azt hiszem, az élet még előtted áll! Gondold át hogy ki az aki közelebb áll hozzád, illetve a közeledben él, mert 50 km-ről nem mindenki szaladgál el hozzád minden nap. a kapcsolat pedig úgy jó, ha szinte minden nap meg tud a párod "gyöntölni"!

Persze számít hogy hány éves vagy, milyen mély a kapcsolat? Sámfáztok-e már? De igazából csak Te tudod mit kell tenned!

2015. dec. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!