Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem, vagy hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, vagy hogyan kéne ezt rendeznem magamban?

Figyelt kérdés
Két éve vagyok együtt a párommal, nagyon szeretjük egymást, fantasztikusan kijövünk, szinte már olvasunk egymás gondolataiban. A szex nagyon jó, habár nem sok hasonlítási alapom van. Van egy srác, aki nagyon jó barátom, azt hiszem az ilyenre mondják azt a reménytelen romantikusok, hogy lelki társ. Nagyon hasonlítunk, egy húron pendülünk. A baj az, hogy emellé amióta megismertem, járt egy fura kis szexuális feszültség, ami szörnyen frusztrál. Tudom, hogy ő is érzi, rengetegszer beszéltük máár róla, eredmény nélkül. Mással még ezt a fajta "bizsergést" nem ééreztem.. Nem vagyok belé szerelmes sem, tudom hogy a páromat szeretem...de eléggé összezavar a dolog. Valakinek volt már ilyenben része?

2015. dec. 3. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hányszor megmondtam, férfi és nő között nincs barátság...Kövezzetek meg, de az azonos nemű barátok között érdekes nincs ilyen szexuális feszültség. Gondold át, hogy mennyire fontos a párod, ha szereted, akkor kerüld a másik srácot.
2015. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biszexuális vagyok...ezek szerint egyaáltalán nem lehetnének barátaim?
2015. dec. 3. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor passz...
2015. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Egy fura kis szexuális feszültség" miatt nem rúgnék fel egy ilyen tuti kapcsolatot mint a tiéd.Felejtsd el azt az illetőt,(futó kapcsolat lesz csak)mellőzd mert ha minden így van ahogy leírtad egy ajándékot kaptál az élettől.!
2015. dec. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!