Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztis lennék vagy jogos? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis lennék vagy jogos? Mi férhet bele egy fiatal párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Nem régóta 2,5 hónapja vagyunk együtt, azelőtt egy hónappal már ismertük egymást. Kimondva nem tűnik soknak, én mégis úgy érzem mintha már régebb óta együtt lennénk. És ezért többet is szeretnék nyújtani de többet is várnék.

Én pl. már szeretném neki megmondani hogy szeretem. De ő még nem mondta nekem, és szeretném megvárni hogy ő mondja először, mert nem szeretnék befürödni azzal hogy olyannak vallom be az érzéseimet aki lehet nem is úgy érez irántam.

Én már szeretnék közös képet és facebookra kirakni hogy együtt vagyunk. Ő még nem inditványozta hogy csináljunk közös képet, és vonakodik a facebooktól mert hogy akkor még többen meg akarnak majd ismerni engem.

Én úgy várom már hogy bemutasson a családjának, de ő még nem dobta fel hogy menjek át ebédelni. Habár a családtagjainak kétharmadával már találkoztam személyesen, de egy ilyen meghívás már komolyabb lenne.

Zavar hogy nem tudom hogy mennyire érzi komolynak a kapcsolatunkat. Nem hiszem hogy csak a szexért van velem, hiszen akkor is találkozni akar velem, ha úgy néz ki hogy azon a héten sem tudunk összehozni egy közös éjszakát (extrém sokat dolgozok). Plusz figyelmes, kaptam már hasznos ajándékot, virágot, folyton csókolgat...

De akkor is hiányoznak a fenti dolgok... Szeretném tudni hogy szeret-e :( És hogy miért nem csinál közös képet rólunk. Nézegethetné mikor nem vagyunk együtt, ennyire nem hiányzok neki?

Sokat várok el egy 2,5 hónapos kapcsolattól, vagy jogosak az "igényeim"?


2015. nov. 22. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia,neked az a bajod,hogy nem imád és istenít téged?Őszintén?
2015. nov. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A volt párom nekem is erőltette a facebookos fotó dolgot, hiába mondtam neki, még saját magamról se rakok fel fotót oda, mert nincs fényképezhető fejem. Meg valahogy rosszul vagyok ettől a magamutogatástól, ha látod, hogy figyel rád a párod, elhalmoz ajándékokkal, bármi mással, miért kell ettől függővé tenni egy kapcsolatot?
2015. nov. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor talán ne hisztizz, hanem beszélj vele, vagy mond el neki te hogy mit érzel. Szimplán csak félsz attól, hogy ő nem érez úgy irántad és lehet hogy nem lesz az egészből semmi. Ha végül mégsem érez úgy az nem jó érzés, de a hosszú várakozás is rossz. Amúgy meg lehet a srác is úgy van vele, mint te, hogyha elmondja neked, fél hogy te nem úgy reagálsz ahogy ő szeretné. Tudod elég sok lány van aki úgy csinál mintha, de amikor elkezdene komolyabbra fordulni, akkor jajj ezt inkább mégse kéne. Szóval KOMMUNIKÁCIÓ
2015. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nehogy már a közös fb fotó határozza meg, hogy jól érezd magad egy kapcsolatban! Lazíts egy kicsit, ne görcsölj rá erre a témára. Nem mondta még hogy szeret? Na és? Te hogy érzed? Érzed, hogy szeret? Nem mutatott be a szülőknek? Miért baj ez?

Ne gyorsítsd a folyamatot, éld, élvezd ha együtt vagytok, majd alakul az magától is.

2015. nov. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a felnőtt párkapcsolatok kategória. Téged most komolyan a közös facebookos fotó hiánya zavar? Ne már...

Két és fél hónap után mit vársz? Lazíts és hagyd hogy alakuljanak a dolgok. Fél év után furcsa lesz ha akkor sem mutat be otthon, vagy a barátainak, de így?

2015. nov. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szal neked jobban számít mások véleménye mit a sajátod ?


1. ha akarod kimondod ha a pasira vársz bukta lesz mert a pasik alapból nem beszédesek ilyen témában

2. ennyire fontos h a fészen lássák ?? és ha ö nem olyan aki ott éli az életét mint te ?? am meg mi köze egy valag számodra ismeretlen embernek ahhoz h ti együtt vagytok vagy sem ? a fész nem a világ közepe de ezek szerint te függö vagy tőle - hiba !!

3.miért kellene ennyi idő után ? lehet náluk nem dívik ez a vasárnapi közös ebéd és most elvárod h te miattad ezt összehozzák ? majdnem ismered a családját szerintem 2.5 hónap után pont elég ennyi


összegezve neked nem a pasi kell hanem a vele járó külsőségek

na ennek hamar vége lesz h neked ez kell csak

2015. nov. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Feltétlenül tudatni akarod a fb-ismerősökkel hogy van párod, név szerint ki a párod? Nem mindenkinek mindene a közösségi oldal, rá meg szerintem ne eröltesd, felesleges. 2,5 hónap az még semmi. Lehet ám, hogy közölték vele otthon, hogy a legújabb barátnőre akkor kiváncsiak, ma már legalább 4 hónapja tart és úgy érzi, hogy be kell mutatnia. (A családban a bátyámnak és az öcsémnek is ezt mondták a szüleink mindig, miután volt olyan, hogy mindenk héten vagy két hetente mást vittek haza...) Most még friss ez a kapcsolat, nincs kizárva, hogy szeret, de szeritnem inkább érezni kell, hogy szeretnek, és nem hallani, szivecskékkel bombáztatni magunkat, mert az olyan felszínes. Mondjuk nekem mindegy, én nem erőltetnék rá semmit, mert aztán rossz vége lesz.
2015. nov. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!