Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan dolgozzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan dolgozzam fel azt, hogy férjem 20-on éve évekig megcsalt az exével és mostanság drüt ki a neten keresztül?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 15:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
De durva... A hozzáállása is gáz, hogy nem fogadja el, hogy ez Neked felháborító... Meg nem lehet tudni, hogy a köztes 20 évben miket csinált még. Hú, nem tudom, mit csinálnék... Elő kéne venni egy alapos beszélgetésre, az biztos. Itasd közben, mert úgy többet megtudsz. (tapasztalat!)
2010. ápr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezekszerint a házasságot is ilyen könnyen el tudta felejteni amikor megcsalt? És mire föl ilyen flegma, ekkora féreg?? Én összecsomagolnék neki és kitenném az utcára. Vagy ha más is van a háttérben amiért nem..akkor oké szívem innentől kezdve nyílt házasság csak az anyagi a közös sajnos.
2010. ápr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%

Kígyónak lábsó,

madaraknak fogsor,

diktál a beteg,

írja a doktor.


Beszél majd az utókor,

kiről? Ha-ha-ha,

Doktor Bubóról!


Köhög a harcsa,

reumás a mókus,

nem segíthet rajta,

csak a pszichológus!


Beszél majd az utókor,

kiről? Ha-ha-ha,

Doktor Bubóról!


Füllentett a hüllő,

az a vén bolondos,

csak úgy rektor úr ő,

ahogyan én orvos.


Beszél majd az utókor,

ha-ha-ha, kiről?

Doktor Bubóról!


Beszél majd az utókor

Doktor Bubóról!

2010. ápr. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!