Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig legyek türelmes az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig legyek türelmes az elhanyagolással szemben?

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk és tanulunk, de ő valahogy mindig rosszul osztja be az idejét. Mindig megkésik a dolgokkal, kapkod és olyankor napokig nem foglalkozik velem, pl. most vizsgaidőszakban sem. Ilyenkor nem akar beszélgetni, ha pucéran flangálok előtte, se érdeklem, nincs hozzám türelme. Szeretnék megértő lenni, de nem megy már, mindig ez van, hogyha valami stresszhelyzet van, akkor nem tudja kezelni, pedig segítek neki, főzök, takarítok, nem igénylem, hogy folyton velem foglalkozzon, de az, hogy ilyenkor levegőnek néz, az nem megy. Többször beszéltünk már erről a párommal, de mindig csak ideig-óráig van változás. Nem akarok szakítani, de ki szeretném ebből billenteni, mert egyre "hisztisebben" kezelem ezeket a helyzeteket. Minden véleményt szívesen fogadok, ami a kérdésemhez kapcsolódik. Mindketten 25 évesek vagyunk.
2016. jan. 26. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Találj magadnak értelmes hobbit, barátokat, foglald le magad.


Jobbat nem tudok mondani, szvsz elég durva, hogy pár napot nem bírsz ki figyelem nélkül..

2016. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, de szerintem önző vagy, és kisajátító. Annyi az egész, hogy más típusúak vagytok, máshogy kezelitek a dolgokat (most épp a stresszt). Ha igazán tényleg szereted a párodat, akkor próbálj meg egy kicsit elfelejtkezni magadról, és rá figyelni, az ő igényeit figyelembe venni. Mondjuk én könnyen beszélek, mert ugyanilyen vagyok: vizsgaidőszakban szakadjon le rólam mindenki, még a párom is. Nincs ebből probléma, feltalálja magát, elvan, nem hisztizik figyelemért. Igaz, ő a férfi, de biztos vagyok benne, hogy fordított helyzetben én se borulnék ki, hanem megérteném.
2016. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
NAPOKIG?! Ne komolytalankodj már.. azt hittem, hogy egy évek óta elhanyagolt feleség írt ki kérdést. Szerezz magadnak hobbit, barátokat, járj el egy menhelyre önkénteskedni, tanulj meg korcsolyázni... tudd már elfoglalni magad pár napig.
2016. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább te tűnsz önzőnek, hogy a stresszes időszakaiban az a legnagyobb gondod, hogy nem szórakoztat még téged is közben. Ha segíteni nem tudsz, tényleg keress hobbit arra a pár napra.
2016. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!