Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok esélyt egy 12 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok esélyt egy 12 évvel idősebb srácnak, ha épp válságban lenne a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves lány vagyok,egy velem egykorú fiúval járok,közel egy éve. Neki stresszesebb az élete,suli,ilyesmi,kevés az ideje és a szabadidejét sem mind igényli,hogy velem töltse,ráadásul a szülei még nagyban befolyásolják,hogy mennyit lehetünk együtt. Ezért szokott lenni a veszekedések nagy része.Most rosszabb a helyzet köztünk,bár beszélünk egymással és találkozunk,de érzem,hogy nem olyan,mint volt akár csak 1-2 héttel ezelőtt is. Mondja,hogy szeret,bújik,szeretkezünk,de valami mégsem az igazi. Én nagyon szeretem őt,de emésztem magam,napok óta nem eszek,alig alszom,rossz ez így. Van egy srác,akivel beszélgetek,munka révén ismerkedtünk meg,31 éves. Még semmi olyan téma nem volt,de kialakulhatna valami,viszont nem tudom,engedjem-e a dolgot. Kedves srác,aranyos,de nem tudok úgy rágondolni,hiszen van,akit szeretek. Adjatok tanácsot,szerintetek a kapcsolatom még rendbejöhet? És vajon hogyan? Ha nem,engedjek valamennyi teret a másik srácnak,hogy legalább jobban megismerjük egymást?
2016. jan. 29. 11:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem.

(48/F)

2022. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!