Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A regi legjobb baratnom el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A regi legjobb baratnom el akarja venni tollem a parom?

Figyelt kérdés
Paromal 10eve eggyut vagyunk gyerekunk is szuletett mar. A parom nagyon atjarogatott a regi baratnomhoz azota nem vagyok vele joba. Mindig azzal az indokal ment at hogy beszelget a nagyanyval meg ilyenek a gyerekunkel nem is foglalkozott akkor este 11ig is kepes volt ott lenni (szomszed) aztan megtudtam h a parom lehord engem ott mindenek stb. Voltak durva dolgok hosszu lenne nagyon de mindig egymas sarkaba voltak. A parom egy idelye mar nem megy. Sok vita volt ebbol. Azt mondta nem volt koztuk semmi. De nem tudom elhinni egyszeruen azok utan amik voltak. Az eggyik kerdesem valyon lehetett koztuk vmi parom nagyon kicsipte akkor mindig magat . . Ugye ezt egy no esureveszi. Es hogy tudnam kideriteni hogy volt-e valami ? nem hagy nyugodni a dolog. Meg hogy a lany vagy a parom akarta -e ha nem is tortent semmi. De megis hogy jojek ra ha mindig azt mondja hogy semmi nem volt . De lattam rajta ki volt fordulva magabol mint ha nem is o lenne. Meg o akart minket elhagyni.
2016. jan. 29. 15:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Bírom ezt a 'telóról vagyok' szöveget. Én is arról vagyok, mégis tudok írni. Nem hiszem el, hogy ennyi analfabéta vagy itt Magyarországon és még mi szidjuk az amerikaiakat.


Kérdésedre válaszolva: Már rég a volt legjobb barátnődet döngeti. Nyilván közös döntés volt és nem csak az egyikük találta ki... Válj el tőle és kezdj egy új életet! Tanulj és dolgozz olyan helyen, ahol annyi a fizezés, hogy megélsz a gyerekeddel, ketten. Aztán majd jön egy rendes pasi is.

2016. jan. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszzzzz
2016. jan. 30. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!