Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek járkálnak ide olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek járkálnak ide olyan emberek, akik csak oltogatni, leszólni tudják a másik embert? Akinek nem mellesleg épp segítségre van szüksége.

Figyelt kérdés

Először is,elnézést kérek,hogy ebbe a kategóriába írtam,de nem igazán tudom,hova lehetett volna. Na meg persze,itt olvasgatnak a legtöbben.

Szóval, lehet hogy fel sem kellett tenni ezt a kérdést, de felmerült bennem,hogy mégis miből kifolyólag járkálnak ide olyan emberek,akik nem segítséget nyújtanak a másiknak,hanem hátbatámadják,kinevetik azért mert egyes kérdésekre nem tudja a választ. Elvileg ez az oldal azért jött létre, hogy emberek segítsenek egymásnak fontos kérdésekben. Mert a millió "terhes vagyok" kérdés mellett vannak itt olyanok is.

Egyszerűen nem értem az olyan embereket,akik idejönnek, bunkó módra írnak szerencsétlen kérdezőnek egy lényegtelen választ,aztán ha fordított helyzetbe kerülnek jön a leszólás meg nyávogás, hogy "Miért nem kapok normális választ?"

Nem beszélve erről a "terhes vagy" "igeen" meg sorolhatnám még milyen megszokott Unalmas válaszokról,amikre már Senki sem kíváncsi.

Na most az aki ezeket írja,vajon milyen ember lehet?

Mert nem hiszem el,hogy normális. És nekemm személy szerint az esik le ezekből a válaszokból,hogy ha a saját porblémámat nem tudom megoldani,akkor majd másnak se lehessen.

Igen,van rengeteg kérdés,ami szinte ugyanarról szól,de mindenki választ vár. Csak a "terhes vagyok?" témát tudom felhozni. 16-17 évesek felteszik a kérdést,mire jön a válasz,hogy akkor ne létesítsen szexuális kapcsolatot senkivel,mert nem tud semmit magáról a dologról. Na most akkor szerintem jogosan kérdezem én, hogy 18 év felett már mindenki mindent tud? Akkor már senkivel se történhet semmi baj? Vagy ha valaki mondjuk 20évesen szűz,és utána tesz fel ilyen kérdést,azt miért nem szidják úgy mint 16éveseket?

Egyik ember elolvassa a másik véleményét és olyan szinten leszólja azért,mert neki éppen nem tetszik,higy az valami eszméletlen.

Tudom,nem valami érdekfeszítő kérdés,csak már egyszerűen kibukott belőlem.


16/L


2010. márc. 28. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

itt csak a nyomorékok kérdezgetnek,akiknek nincs életapasztalatuk.szerinted én hány kérdést tettem fel itt?

23/ff

2010. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hátén mondok neked valamit!

én egy csonka családban nőttem fel nincs apám vagyis volt de feldobta a talpát...alkoholista volt!!!


de ennek ellenére szinte mindent tudok a szexről és a testemről! sosem volt gondom ilyen témában és ez az édesanyámnak köszönhető!!!


És bocs de nem tudom elképzelni azt hogyha valakinek már egyáltalán van INTERNET elérése ilyen fiatalon (11-16) annak ne lenne legalább egy normális szülője a közelben akitől megkérdezhetne olyan alap kérdéseket amiket meg kell kérdezni!!!


engem is idegesít ha látom az idióta válaszokat de sokszor idióta és értelmetlen kérdésre csak ugyanolyan válasszal lehet válaszolni!!!


Nekem az a véleményem hogy a szexuális kérdésekkel inkább a szülőkhöz kell fordulni nem egy ilyen fórumra!(ha nincs egy normális szülő még mindig maradhatnak a tanárok és ez nem hülyeség! a mi biosztanárunk úgy beszélt a szexről mint más tanár a másodfokú egyenletről!


bocs ha hosszúra sikerült kösz hogy elolvastad!

25/F

2010. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem akik ezeket irják, otthon ülnek, rémrondák,hazudnak,és persze nagyon unatkoznak és erre ........... (nem akarok csúnya szavakat irni)

szóval egybefoglalva: irigyek és nincs bennük semmi segitségadás kényszer

na de azért vagyunk mi akik azért próbálnak segíteni. :)

14/L

2010. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért, mert idióta kérdéseket tesznek fel.Nem tudom te miért háborodsz fel. Én csak olyan embereknek adok "oltást"(és az sem ilyen terhes vagy) akik meg is érdemlik. Főleg ha előtte még a keresőt sem tudják használni. Tanuljon biológiát, olvasson használati utasítást, és beszéljen orvossal.Ha meg valaki a véleményemet kérdezi akkor azt mondom és nem azt,amit hallani akar. Hisztikéző kisgyerekeken meg csak nevetni lehet.

24/N

2010. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Eléggé meglepő lehet amit mondani akarok, de figyelembe véve a kérdésed hosszú fejtegetését, sajnos ez tagadhatatlan. Egyszerre meghökkentő és fájdalmas a dolog, de nem szabad tovább teketóriázni, ki kell mondani nyíltan, szembenézve az esetleges ellenszenves reakciókkal is. Szerintem bizony terhes vagy.
2010. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen vannak olyan kérdések,amik nevetségesek,de néhány ember arra is tud kultúráltan válaszolni.

A másik fele pedig olyan válaszokat ír,ami lássuk be nem túl nagy inteligenciára utal.

2010. márc. 28. 20:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez itt ugyanaz,mint a valós élet.Ott is akad,aki segít a bajba jutottan,de egyre többen akadnak,akik belerúgnak.Én ahogy itt olvasgatok,úgy gondolom,azok,akik csak valami bántót képesek írni értelmes válasz helyett,ők szorulnának a legnagyobb segítségre.
2010. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyugi bébi, ez egy anonim oldal, ilyenek az emberek. Én személy szerint élvezem hogy tudom oltogatni a másikat, jólesik levezetni a stresszt. Amúgy is van itt egy rakás válaszoló, biztos lesz olyan aki válaszol, nem veszít vele sokat a kérdező, hogy pár poénos (vagy csak annak szánt) üzenet is ott van közötte.
2010. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én pl azért is jövök fel minden nap az oldalra, mert jókat lehet szórakozni a hülyébbnél hülyébb kérdéseken, és a rájuk adott hozzájuk illő hülye válaszokon. Másrészt tanulni is lehet itt fenn, de ez ritkább. Aztán szoktam tanácsot is adni, ha megfog a kérdés. Biztos hallottad már hogy kérdezni is tudni kell, mert vannak olyan kérdések hogy ha megszakadsz akkor sem tudsz semmi értelmet kihámozni belőle, akkor meg miért ne használnánk ki az alkalmat egy kis szórakozásra. Aki meg kérdez egy anoním oldalon, az vállalja a sokszinű válaszok lehetőségét. Ui: szerintem terhes vagy:-)
2010. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egéb kérdések GYIK témakörbe kellet volan te csira
2010. aug. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!