Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan magyarázzam el neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam el neki hogy nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés

Ma elmondtam barátomnak akivel 2 hete járok, hogy nem olyan amilyennek képzeltem, nem tetszik 1-2 tulajdonsága ( önbizalomhiány, töketlenség.) és ugysem tud rajta változtatni,mert ő ilyen, és nem is akarom hogy változzon mert más téren is vannak hiányosságai...

Korrekt mód elmondtam neki hogy én nem érzek iránta szerelmet és ö erre idöt kért hogy bizonyitson. Én nem akarok idöt, de ezt nem érti meg. Nem érezném magam jól vele azalatt az idö alatt, ezt tudom. Hihetetlen mód idegesit a jelleme, (hasonlit volt barátomra is..)

Mit tegyek? Adjak neki idöt a változtathatatlan változásra vagy mondjam meg neki szívtelenül hogy hagyjon békén és punktum?


2010. márc. 28. 20:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
20:33-as! Januárban ismertem meg de akkor még volt barátom.. aztán március 12.-én véget vetettem a 2 éves kapcsolatomnak mert már rossz volt és gondoltam jött egy olyan aki szeret és én is tudnám.. és márc 15-én össze is jöttünk :( Hiba volt.
2010. márc. 28. 20:45
 12/13 A kérdező kommentje:
Akkor még szerintem adok a kapcsolatnak egy kis idöt, de titokban megsugom (neki is megmondtam) nem látom sok értelmét, nem is nagyon akarom, nem füzök hozzá túl sok reményt. És igy, hogy ezeket ugyanigy elmondtam neki, öt ez nem érdekli, idöt kér.. érdekes meglátás.:S
2010. márc. 28. 20:47
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi már felfogtuk;) Én szörnyű barátnő lennék, hogy segítsek neki megérteni a dolgokat.
2010. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!