Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A külső vagy a belső értékek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső vagy a belső értékek a fontosabbak?

Figyelt kérdés
Fiúk vàlaszàt vàrom elsősorban:)
2016. jan. 30. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Lány vagyok ugyan, de nálam 70% belső, 30% külső.
2016. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Egyértelműen a belső. A külső csak harmadlagos szempont, mert nekem 20 nőből 19 tetszik külsőre, de ennyi nekem nem elég.
2016. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
A belső, és nagyjából azért, amit a 2-es is írt. Szép lány nagyon sok van, normális viszont nagyon kevés.
2016. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Estienne ***** válasza:

Tudom, mindenki ezt fújja de nálam mindkettő fontos. Lehet tökéletesen gyönyörű egy csaj ha falra mászok tőle és nem tudom elviselni mint ember. Nekem kell, hogy vonzódjak hozzá emberileg is.


Másrészről meg hiába imádom mint ember ha egyszerűen nem vonzódom hozzá, akkor megette a fene. Túl tudok lépni apróságokon, ha mondjuk nem olyan az alkata vagy nem épp az "esetem" de nem tudok beleszeretni olyan lányba aki egyáltalán nem tetszik.


Ilyen szempontból nincs olyan, hogy melyik a fontosabb. Persze, csak ha kapcsolatról beszélünk. A szexkapcsolatok ugye csak a külsőségekről szólnak de gondolom nem erre vagy kíváncsi.


Másrészről, bármennyire is ellene vagyunk az előítéleteknek, a külső az amit többnyire észreveszünk. A kinézete, az alkata, a haja, az öltözködése, a gesztusai és nonverbális kommunikációja. Tekintsük ezt külsőségnek. Többnyire (pár kivételt) ebből döntjük el, meg akarunk-e ismerkedni az adott hölggyel. Van mikor ezek egy része félrevezethet, de ezt vesszük észre először.


A külső az ami felkelti a figyelmem, a belső az ami elmélyíti.

2016. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem fontos a kifogástalan fényezés, de egy klíma plusz bőrülés kombó verhetetlen :)
2016. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4

Legyél annyira alázatos, hogy csak a saját nevedben beszélsz.

Köszönöm!

2016. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát belső, ha van épp mája meg veséje, és csontvelője, meg a vércsoportunk is egyezik. :D


Viccet félretéve, a belső értékek fontosabbak. Mert hiába néz ki valaki jól, ha közbe meg a viselkedése, meg a belsőértékei nem férnek bele az értékrendembe. :)

2016. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon agyonrágott téma már, évtizedek óta....


Mindkettő fontos!! Mind a kettő! Nálam nincs meg az egyik a másik nélkül.

2016. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mind a kettő.

Jön az önfényezés minden embertől hogy így a belső úgy a belső.

Ha szép de életre alkalmatlan akkro szexre jó maximum.

Ha értelmes életre való, 2 lábbal áll a földön de nem tetszik nem vonzó akkor csak barát.


Ha tetszik is és értelmes is akkor társnak , a páromnak való.

2016. jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!