Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ez hogy esne?

Figyelt kérdés

A barátom ma elhívott egy házibuliba. Mondtam, hogy jó csak még elintézek pár dogot, ez meg az. Mondta, hogy jó, csak siessek. Már éppen indultam volna hozz és felhívtam, hogy akkor hol találkozunk meg ilyenek. És akkor bejelenti, hogy ő igazából nélkülem akar menni, és egyáltalán nem akarja, hogy elmenjek vele, csak nem akart megsérteni, hogy nem hív el....Szerintetek?? És akkor neki állt feljebb, hogy nekem ez rosszul esett. Mikor egyébként egy szóval nem írta ezt üzeneteben, sőtt még mondtam is hogy viszek dolgokat, és írta, hogy rendben csak siessek. Szerintetek? Ti mit csinálnátok a helyembe?


Ráadásul barátnőmhöz ugrottam fel valamiért és marasztalni akart, de mondtam, hogy sajnos programom van. De ő hozzá most menjek vissza? Hogy bocs, de még sincs rám szükség vagy mi? Milyen kínos már....


S sírtam a telefonban meg minden, letettem, és azóta nem keres....Ennyire nem érdekli, hogy hogy érzek?


20/L



2016. jan. 30. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:

meg is válaszoltad...

Ezek után még mindig szeretnéd h keressen?

2016. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem fogom megérteni soha. Ilyen szintű megalázást simán eltűrni... és szerinted miért akart annyira egyedül menni abba a buliba? Okos lány vagy, biztosan kitalálod: időközben elhívott mást is.
2016. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sunyi egy paraszt.... nem meri megmondani szemtől szembe, hogy nem kellesz neki.

Hát nem érdekled őt nagyon.

2016. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem nem az zavarna, h nem kellek, hanem az, h nem tudom atrendezni az arcvonasait a ramaszo kiscsajoknak :D

Egy rossz szot nem szolnek, nem vagyok hazisarkany..:D

N

2016. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Itt kell elvagni azt hogy igy banhasson veled. Az eddigi jeleidbol levette hogy siman banhat igy vele. Itt az ido megmutatni neki hogy nem. Szepen dobd ki.
2016. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Én azért is elmennék és jól érezném magam :D Hadd tanulja meg a leckét. Másnap pedig szakítanék, csak hogy jól érezze magát.
2016. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyilván senkinek se esne jól, és igen, jól látod, sajnos ennyire nem érdekli. Szerintem menj haza, gondold át szépen a dolgaitokat, és ne adj neki több esélyt, hogy ilyen helyzetbe hozzon.
2016. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Remélem elmentél a buliba és jól érezted magad, enélkül a p.cs nélkül. Vagy mi történt?
2016. jan. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Öcsém... velem képes volt azért szakítani a barátnőm, mert általában mindig pihentem egy órát, amikor elmentem hozzá (hajnalban keltem, és 2 óra volt az út), úgy szerettem mint senki mást, próbáltam neki mindent megadni, sosem aláztam meg, mindig figyeltem rá, és elhagyott. Sok parasztnak meg még úgyis van barátnőjük, hogy közben fossá alázzák.


Van igazság a Földön. :)

2016. jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem mentem el. És másnap egész na veszekedtünk. Neki állt feljebb a dolog. De végül adtam neki mg egy utolsó esélyt. Lehet, hogy hülye vagyok de ilyen a szerelem. :/ Másfél évet nem tudok csak úgy eldobni.
2016. febr. 1. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!