Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ez nektek rosszul esne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez nektek rosszul esne vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha a párod 3 évig volt kapcsolatban egy lánnyal utána a szakításuk után pár héttel rá már veled lenne ( kb 2 és fél hónapja lennétek együtt ) de amikor "összevesztek" mindig érezteti veled, hogy simán visszamehetne az exéhez mert ő szereti. Később kiraknátok facebookra, hogy együtt vagytok de a párotokra ráírna a barátja, hogy ez nem jó ötlet, hogy kirakta mert még az exét szereti és ez után rögtön levette volna. Gyerekes ez így persze, hogy most egy ilyen facebook os dolgon veszekszünk de nektek ez nem esne rosszul?
2015. okt. 19. 10:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Kérdés talán az, hogy mennyire lehet így megbízni benne?
2015. okt. 19. 10:43
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez nagyon gyerekes és nem mellesleg iszonyú rosszul esne.

Nahát, akkor miért szakítottak, minek van veled? Húzzon oda vissza akkor ahonnan jött. Te ne nyaggasd magad egy ilyennel, nem érdemli meg a fáradtságot.

2015. okt. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De ha te tudod, hogy az exét szereti, akkor miért vagy vele? Ha hagyod, hogy kihasználjanak meg is teszik.
2015. okt. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő azt állítja, hogy már nem szereti. Lehet félreérhető volt úgy mondta, hogy az exe szereti még és ezért akármikor visszamehetne hozzá. Viszont ez, hogy ráír a barátja, hogy ő tudja hogy XY-t szereti és nem áll ki mellettem, hogy nem már mást szeretek.. szerintetek ez mit bizonyít?
2015. okt. 19. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt bizonyítja hogy a barátja egy sz_rkavaró, a pasid meg képes téged érzelmileg zsarolni az exével. Nem tudom hogy jutottál hozzá ehhez az információhoz, hogy a barátjának engedelmeskedik és szépen le is szed titeket a nyilvánosságról, de hidd el ez valahogy nem kerek. A pasid egy üresfejű paraszt, hagyd a fenébe.
2015. okt. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem tudom, hogy a barátja miért mond ilyet neki, valószínű régebb ismeri mint te s tudja mi jár a barátod fejében... de azt tudom, hogy ha az én barátom/párom/férjem ilyennel fenyegetne akár veszekedés alkalmával vagy sem, hogy ő akármikor visszamehet az exéhez akkor megmondanám, hogy mehet most rögtön s vigyen ernyőt mert esni fog, engem ne zsarolgasson/fenyegessen senki.
2015. okt. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget nagyon szeretem így mindig próbálom elhinni, hogy én kellek neki de nagyon nehéz így megbízni bárkiben is. És talán felesleges is :)
2015. okt. 19. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!