Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A baratommal 1,5 éve vagyunk lassan nagyon nehézkesen indult a kapcsolatunk azt hittem nem is fog pár honapnál tovabb tartani, de lám mégis. Mindig sokat veszekedtünk, de ettől független probáltuk megoldani őket. De viszont az utobbi időbe úgy érzem eltávolodtunk egymástól, ráadásul sokszor bunkon visílkedik ami habár az ő személyiségéhez tartozik mégis bánt, de azt mondja ez azért van mert túl hisztis és féltékeny vagyok. Igaz, az vagyok, de probalok ezen változtatni de ma is azt látom hogy facen mindem féle nőnek lajkolgatja a képét, nézegeti, engem sokszor észre sem vesz, azt mondja szeret és nem akar elvesziteni de nem tudok hinni neki, azt érzem az első leendő alkalommal lelépne, én fogom fel rosszul? Vagy mit gondoltok? És probaltam már szakitani vele a sok vita miatt, de mindig keresett hivott és szeretem nagyon ezért mindig adtam egy ujabb lehetőseget, de is idő múlva mindig ugyan az a forgatókönyv...

21/L a fiu 24


2016. jan. 31. 13:58
 1/2 Blade Bone ***** válasza:
Hát ha mindig ugyanaz a vége, már tanulhattál volna belőle..
2016. jan. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberek vagytok, ha nincs semmi szellemi fogyatékosságotok, akkor már el kellett volna jutni arra a szintre, hogy asszertív módon tudjatok egymással kommunikálni a problémáitokról. Te elmagyarázod neki, miért vagy hisztis és féltékeny, milyen viselkedésével váltja ezt ki, hogy esik neked az, amit ő csinál. Ő pedig elmondja neked, miért zavarja a viselkedésed, miért csinálja azt, amit csinál, mit jelent ez nála, mit érez irántad, mi az, ami őt bántja, miért bunkó stb. Meghallgatjátok egymást, megértitek a másik viselkedése mögött húzódó okokat és vélekedéseket, és próbáltok közösen kompromisszumokat keresni, lehetőségeket és javaslatokat kitalálni arra, hogyan tudnátok úgy változtatni a viselkedéseteken, hogy a kapcsolat attól jobbá váljon, a másiknak se legyenek belőle sérelmei, de mégis megmaradjatok önmagatok.
2016. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!