Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl kombinálom vagy akar valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kombinálom vagy akar valamit?

Figyelt kérdés
Van egy közös csaj barátunk. Eleibte nagyon jó volt a kapcsolatunk de mostanába kb 4hónapja megváltozott, azóta amióta a nyáron a párommal dolgozott. Van a csajnak is 2 gyerek meg nekünk is. Ha valamit akar mindig a páromnak ír menyünk bulizni stb...ott szilvesztereztünk náluk a párommal rengeteget táncolt, ha olyan zene volt , akkor a páromhoz hozzásimult és ugy rázta. A facebukon csak a párom képeit lájkolja , de csak amin egyedül vagy a gyerekekkel van a párom. Mindig irogat a képeihez. Pedig eleinte más volt.Mindig kiteszi a mellét.A Párom kollégája már nyukált a bugyijába, amit mi csak mist tudtunk meg, nert nem gindoltam volna h ilyen. Az üzikben mindig nyelves szmájlikat (:P )küld neki.Mi a párommal akkor nézhetjük egymás oldalát amikor akarjuk. Akkar valamit a páromtól? Vagy én kombinálom túl.?
2016. jan. 31. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár nem értek egyet azzal, hogy egymás facebook-ját bújjátok (egy minimális magánszférája azért kell lennie még egy kapcsolatban is az embernek), de szerintem igen, konkrétan rá van mozdulva a párodra. Ez főleg a szilveszteri táncukból érződik (nem is értem, te ezt hogy hagyhattad), de a többi jel is erre utal.

F

2016. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mást is beengedett a bugyijába, úgyhogy azt hiszem, mindegy neki, minden férfira rá van moccanva, aki egy kicsit is tetszik neki.
2016. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy a bugyijába nyukált az lehet pletyka de ki tudja mi most hallotuk, a srác villogot vele. Nem akartam cirkuszt a vendégek elött. Tegnap is neki irt h menyünk a párja szülibapjára.csak h mondjam neki h szálljon le a páromrol h ne legyen sértő meg neken égés.
2016. jan. 31. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:

A párod nem tudja megmondani neki? Abban nincs semmi égő.

Ha te mondod, az is csak azért lenne égő, mert a párod emberből van, nem egy darab hús, amin marakodni kell. Szóval van esze és szája elvileg, le tudná ő is építeni a nőt.

2016. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!