Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha valaki igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki igazán szereti a párját akkor nem habozik őt feleségül kérni? Ti hogy gondoljátok, van ebben valami igazság, mi ezzel kapcsolatban egyéni vagy környezetetekben levő tapasztalat. Köszönöm ha válaszoltok. (26/lány)

Figyelt kérdés
5 éve múlt hogy párkapcsolatban vagyok, és 3 éve együtt élünk. Én azt látom a környezetemben, hogy aki komolyan veszi és gondolja társát, az lép is ez ügyben. KÉRLEK FÉLRE NE ÉRTSETEK, MERT NEM PASIFOGÓ TANÁCSOK KELLENEK. Én hiszek abban hogy van mindenki számára igazi társ, de akkor én most nem azzal lennék? NEM AKAROK SEMMIT SEM ERÖLTETNI, CSUPÁN EGY MIAT AGGÓDOM, HOGY AZ IGAZIRA NEM TALÁLHATOK RÁ, MIVEL OLYANNAL ÉLEK EGYÜTT AKI NEM ÚGY SZERET ENGEM MINT ÉN ŐT.
2010. márc. 29. 12:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy irtad, h kettőn áll a vásár. Én is sokszor elnézem az ismerősőket, hogy alig 1-2 év és sipp-supp már minden meg volt. És akkor engem pedig mindenki fáraszt, hogy na akkor nem gondolom h ideje lagzizni meg gyerek..stb.És kakor mindig nagy viccesen válaszolok,hogy "hát..nem akarnak elvenni "..

Szóval nehéz.Egy ideig stresszeltem, de mostmár felhagytam.Eldöntöttem h úgyis lesz valahogy.Már a "nagy könyvben" úgyis minden meg van irva..:))

2010. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szia, tudom hogy te voltál az egyedüli válaszoló :), a többes szám csak azért volt, hogy te és a párod hány évesek vagytok, merthogy huszonéveseknél, nem mindegy hogy 21, vagy 29 éves valaki, és hát a fiúk meg később érnek, így érdekelt a párod életkora is.

Amúgy én úgyszintén nem görcsölök erre a dologra rá, de időnként rámtör a kétely, sajnálom így vagyok programozva. Az én ismerős körömben meg aztán még inkább jellemző hogy tesznek egymás felé lépéseket a párok. És hát cseppet sem esik jól esküvőkre mennem, mert számomra ez nem látszik megvalósulni. Nem féltékenységről van szó, nem vagyok már csitri, de nőként érzékenyen érint :(

2010. márc. 29. 14:05
 13/14 anonim ***** válasza:

szia! nem biztos hogy nem szeret eléggé. lehet arról van szó, hogy Ti is beleestetek ennek a házasság előtti együttélésnek (aminek tagadhatatlanul sok ELŐNYE is van) a csapdájába. gondolj bele: így is hű vagy, így is az övé vagy, így is Te vagy az "asszonykája", minek törné magát? elkényelmesednek a pasik ebben a helyzetben. célozgatás semmit nem ér. én azt csináltam anno (lehet nem volt szép, de bevált :P) hogy időnként elmentem mondjuk haza apámhoz, ott aludtam, semmi buli, apummal néztük a tv-t. ember ette otthon a kefét persze, másnap kérdezte, hol voltál este? én: ahol jól éreztem magam, végülis FÜGGETLEN nő vagyok...(persze ezt mosolyogva, nem éllel, de értette azért). na, itt leesett a nagyságos úrnak a tantusz, hogy végülis csjt szerint én tleg hajadon vagyok, és rá pár hétre (addig gondolom rágta a dolgot magában) megkérte a kezem :) már 5 éve vagyunk házasok, isteni lagzink volt, és ő is azóta is mondja, hogy de nagy kár lett volna kihagyni :) meg úgy emlegetett a lagzi után egy évig idegenek előtt, hogy "a volt barátnőm" :P:P


28/N

2010. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Aranyos történet, de nálunk viszont a reakció hasonló esetre a következő volt/ lenne: hát ahogy érzed, szabad vagy, te döntesz. No hát ezek után én már nem is tudom hányadán vagyok, ilyet nem mond aki szereti a másikat - szerintem.
2010. márc. 29. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!