Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtök fizetne helyettetek?

Figyelt kérdés
Az a tipikus "Drága nő" vagyok. Szeretek vásárolni, mozi, színház, wellness, nyaralás stb. Megvan rá a keretem is, viszont a barátomnak nincsen, ezért én fizetek mindent. Nekem teljesen mind1, hogy kifizet csak menjünk. A gond az, hogy mostanság azon veszekszünk, hogy "szánalmasnak érzi magát mellettem". Ha nem megyünk sehova, akkor meg az a baj, hogy majd biztos mást fogok keresni, aki megadja nekem, amire vágyok...Szóval semmi sem jó. Szeretem őt, nincs másra szükségem, és bőkezű vagyok azzal, akit szeretek, de kezdem úgy érezni, hogy szomorú mellettem. Állandóan azt hajtogatja, hogy ő nem vitte semmire, és ezek az érzések mellettem csak felerősödnek bennem. Lassan nekem meg lesz a pénzem a saját házra, ez meg a másik fele...hogy az egója nem viselné el, hogy az én házamban lakjon, "kiszolgáltatva", pedig én ezzel sose éltem vissza...Mi ilyenkor a teendő? Elég tanácstalan vagyok, nem szeretném elveszteni :(

2016. febr. 2. 23:52
1 2
 11/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Nincs baj azzal, ha költekező vagy, meg azzal sincs baj, hogy ha egy nő meghívja valamire a párját, főleg, ha komoly a kapcsolat, de ha őt zavarja, az onnantól már gondot jelent. Ez csak fokozódni fog az idő során. sok férfi megaláznak érzi az ilyesmit, amit félig-meddig tudok csak megérteni. Próbáld meg vele megbeszélni, hogy emiatt ne érezze rosszul magát, téged nem zavar, de ha továbbra is ilyen lesz, az előbb utóbb nagy konfliktusba fog torkollni.
2016. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló szituban vagyok, mondhatni ugyanez a helyzet velem is. Én azt veszem észre, hogy ez egyik félnek sem jó. Téged is visszahúz a negatív hozzáállásával és nyüszkölődésével (vállalkozást nem akar, pénzt nem akar elfogadni), a te sikereid meg egyre jobban elveszik az ő önbizalmát, így egy negatív spirálba kerültök (kerültetek) mindketten! Neked (és nekem is) olyan pasira van szükséged (és nekem is:)), aki hozzád hasonló egzisztenciával rendelkezik, pozitív a pénzhez fűződő viszonya (mint nekünk), és képes az ezzel járó életvitelt elfogadni és élvezni. Ha vele maradsz, egy csomó lehetőséget ki fogsz hagyni, amit Te személy szerint megtehettél volna! Nem Oroszlán jegyű vagy véletlenül?:))
2016. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is oroszlán a kérdező. :D De akkor is éljenek a Bakok! ;)
2016. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ikrek vagyok,te oroszlán? Utolsó előtti: Igazad lehet...Engem az zavar a legjobban konkrétan, hogy már azt se tudom, hogy mivel tudnék neki segíteni, ő meg csak állandóan panaszkodik...Nálam ez már kezd átmenni hálátlanságba, másrészről nagyon lehangoló. Így, hogy állandóan a pénzen veszekszünk már nem is olyan jó ez a kapcsolat...
2016. febr. 7. 01:37
 15/17 anonim ***** válasza:

Ikrek nő? Full gáz. :D Soha többet. Volt ikrek barátnőm, de olyan megbízhatatlan szar ember volt, mindig megígért valamit ,aztán sohasem tartotta be. Kettős személyiség volt, a csillagjegy maga is ilyen, mivel ikrek. kettős.

Fú, nem lehetsz egyszerű ember te sem kérdezőm, de azért lekúrnálak keményen.

2016. febr. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Régen én is megbízhatatlan voltam, mindenhonnan elkéstem stb. de már tudatosan figyelek az ilyesmire, és nincs ilyen gond szerencsére. :D
2016. febr. 7. 02:02
 17/17 anonim ***** válasza:
Én voltam aki kérdezte, hogy oroszlán vagy-e:) Igen, én az vagyok. Az Ikrek egy gyönyörű, érdekes jegy, mindenkin másképp jön ki ez a kettősség, benned szerintem úgy, hogy a férfi és női oldaladat is egyformán tudod érvényesíteni (ami lelkileg nagyon egészséges). Ahogy az írásodból lejön, Te egy nagyon motivált, pozitív ember vagy, ergó úton útfélen rád fognak telepedni az energiavámpír pasik (már itt is elkezdett neked egy udvarolgatni...a maga módján...)
2016. febr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!