Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, lehet még ebből valami? Nem tudom nem szeretni

Figyelt kérdés

Ha hosszú lesz előre is bocsánat.

Szóval több mint 2 évig voltunk együtt a párommal, adódtak persze olykor viták, de melyik kapcsolatban nem... Az elmúlt hónapokban teljesen más lett, kifordult magából. Míg nem odáig jutottunk hogy akadt olyan alkalom hogy 1 hétig otthon se aludt (össze voltunk költözve). Majd egyszer kibökte hogy elege van, sok volt belőlem (nem volt neki még tartósabb kapcsolata elöttem), szakítottunk. Mind emellett megemlíteném hogy várandós vagyok tőle, nem sokára megszületik a pici. Így hàt haza költöztem a szüleimhez. Történt ez 1 hónapja. Az elején próbálkoztam,hátha sikerül megbeszélni és kibékülni, de stabilan kiállt az mellett hogy nem. Belefáradtam a sok sirásba, elkeseredésbe, de képtelen vagyok elengedni. Ennyire sose szerettem senkit. Ő is szeret még, mondta, de elég volt neki. A gyerekét se szeretné elhagyni, érdekli minden vele kapcsolatos kis apró dolog. De közben méghozzá talált más valakit is.. Szerintetek van még rá lehetőség hogy észbe kapjon és vissza akarjon kapni minket? Tudom butaság hogy itt rimánykodok, de mindennél jobban szeretem, a gyermekem apja. Mit tudnék tenni még?


2016. febr. 4. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen embert ne akarj visszakapni. Mi az, hogy "elég volt belőled"? De azért egy gyereket még csinált neked előtte... abból, amit leírtál, az jön le, hogy nagyon éretlen egy komoly kapcsolatra (bár nem tudom, mennyi idősek vagytok), és tudom, hogy most még nagyon fáj a szakítás, de hidd el, csak ártana, ha folytatnátok. Tegyük fel, hogy most folytatnátok, megszületik a gyerek, és később megint kijelenti, hogy "elég volt", azzal felszívódik... Mit mondasz majd a gyereknek? Vagy akár a kisbabára is mondhatja egy idő után, hogy "sok volt neki". Ennek nem való a komoly kapcsolat.
2016. febr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!