Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Kit szerethetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Kit szerethetek?

Figyelt kérdés
Kezdem történetem elején..volt egy lány akivel együtt voltam 4 évig, szakítottunk, nem beszéltünk 1 évig, közben volt egy másik barátnőm, majd szakitottunk és egy idő után jóban lettem megint az első barátnőmmel, ekkor úgy gondoltam, hogy még mindig őt szeretem, de ő távolságtartó volt, akárhova mentünk együtt bedobta az unalmast, nem éreztem magam vele mindig kimondottan jól. Ő az a tipikus feleség, anya személyiség már most 25 évesen. Ez idő alatt összekavarodtam egy lánnyal. Már régebbóta ismerem, de csak barátok voltunk, de most már lassan másfél éve vagyunk barátság extrákkal kapcsolatban, vagyhát nem tudom minek nevezzem, mert azért egy barátnál jobban szeretem, és félek jobban megszeretni, ezzel ő is így van. Vele mindig nagyonjól érzem magam, hasonló személyiségek vagyunk, közös programok, együtt alvások (szex nélkül is), együtt töltött éjszakák..stb. Sosem használna ki, segit mindenben, hasonlóan kicsit zűrös élete van mint nekem, A másik lánynak megveszek/megvettem mindent, és ismerem annyira, hogy lehet megint bedobja az unalmast egy idő után. Viszont nem tudom hogy az első lányt szeretem e még, vagy már csak azért lennék vele együtt, mert küzdöttem érte egy ideig, és ez a megszokás bennem van. A "barátság extrákkal" barátnőmmel pedig nem biztos, hogy jó ötlet lenne együtt lenni, pedig őt nagyon szeretem így is. A barátaink közül többen i azthitték, hogy járunk. Mit csináljak? 28/F 24/L és 25 éves a vt barátnőm

2016. febr. 5. 13:46
 1/2 pörölycápa ***** válasza:

Hat, en amondo vagok, hogy ha egyszer mar nem mukodott a volt baratnoddel a kapcsolat es azota nem valtozott semmi, akkor most is ugyanazok a problemak lepnenek fel mint korabban.

A leirasod alapjan a baratsag extrakkal lannyal jossz ki jobban, szoval lehet inkabb megerne vele probalkozni, vint visszamenni oda, ami korabban sem volt olyan jo, es egy szakitas-ujrakezdes utan valoszinu csak rosszabb lesz.

2016. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Arany drága bogaram! Én készséggel elhiszem neked, hogy 28 éves vagy. De te is hidd el, hogy a kérdésed alapján ebből 20 évet nyugodtan letagadhatnál.
2016. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!