Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan velem van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan velem van a baj?

Figyelt kérdés

Bocsánat, de megint ki kell írnom mert nagyon ideges vagyok.

Kérdés előzménye: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


A barátom nemrég közölte hogy ahelyett hogy velem találkozik, bulizni meg inni. Engem persze nem hívott, csak hogy '5 percre osszefussunk'. Mi tevő legyek? Velem van a baj hogy ezt nem tudom elfogadni?



2016. febr. 5. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilvan normalis not zavarja amit a parod csinal. Ha vele akarsz maradni akkor meg kell szoknod hogy masodrendu vagy csak.
2016. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ezen nem lehet változtatni? Csak a szakítás maradt?
2016. febr. 5. 20:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez csak rosszabb lesz.
2016. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A baratod nem szeret teged ez tok nyilvanvalo az elozo kerdesedbol. Szamomra egyedul az nyilvanvalo hogyha ezzel te is tisztaban vagy akkor miert maradsz vele. Es ha vele maradsz mikor ezzel tisztaban vagy akkor miert panaszkodsz. Valtozni nem fog hiaba adok en vagy barki barmilyen tanacsot, az nem fogja rabirni a pasidat hogy tobbnek nezzen mint egy luknak akit raero szombat estejen megk**hat amikor nincs jobb tarsasaga.
2016. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"És ezen nem lehet változtatni? Csak a szakítás maradt?"

A kerdesed alapjan nem lehet. De persze ez csak az egyik oldala a tortenetnek. Kerdezd meg ot hogy lehet-e rajta valtoztatni :)

2016. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fish1 ***** válasza:

Elhanyagol. Biztos vagy benne, hogy szeret?

Mert aki szerelmes, az szerintem nem hanyagol ennyire.

Beszéld ezt meg vele normálisan. Mondd el, hogy neked rosszul esik ez és úgy érzed, hogy hanyagol. Ne kérd számon, ne balhézz vele, csak azt mondd, amit te érzel.

2016. febr. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két hónapig hiányozni fog majd szakítás után,de aztán elfelejted.Barátnőzz sokat,beszélgessetek,nézz filmeket vagy olvass,törődj a külsőddel,keress új hobbit vagy új barátokat,járj szórakozni,rendezd át a szobád és megváltoznak majd az érzéseid és talán hamarosan összejösz egy olyan pasival,akimajd szeretni fog.Kár tovább nyűglődni ebben a kapcsolatban.Csak az első pár hét nehéz.
2016. febr. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szedd össze magad. ez a srác nem szeret, ez egyértelmű... és még ha szeretne is, neked megfelelő egy ilyen kapcsolat, ahol ennyire nem törődnek veled? nézz magadra, szenvedsz... ilyen emberrel akarnál összeházasodni, családot alapítani? kapd össze a maradék önbizalmad, mert ha ezen túl is hagyod, hogy leszar, és közben sajnálod magad, akkor az már a te hibád, nem a srácé. nyilvánvalóan nem te vagy neki a legfontosabb, és ez neked szenvedést okoz. hát mire vársz? NEM fog megváltozni. nekem is volt olyan kapcsolatom, ahol töredék annyit találkoztunk, amennyit szerettem volna, végül meg is csalt, mert abszolút nem voltak komolyak az érzései. ez évekkel ezelőtt volt, már olyannal vagyok, akivel hasonlóbb az együttlét-igényünk, és aki nem hanyagol a barátai, családja miatt.

innentől ez rajtad áll, kérdés, hogy maradt-e annyi önbecsülésed, hogy elviseld a szakítás utáni nyomasztó időszakot, és leküzdd azt, hogy félelelmből beérd egy ilyen kapcsolatnak nevezett viccel... remélem, az előbbi, én szorítok neked.


23n

2016. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!