Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sirva szakitott a parom es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sirva szakitott a parom es osszepakolt?

Figyelt kérdés

A baratnom()20 en ()21.

Sirva mondta el amikor megbantottam hogy nem szeret....el akar menni ..(haza) szakitani akar.....eskuszik stb.

Mivel nem birja tovabb hogy bunko vagyok stb a viselkedesem.

Ezt mind azutan mondta hogy megintcsak osszevesztunk.

Osszedobalta a cuccait es elakart menni. Ha nem tartom vissza el is ment volna.

Kb 2oran keresztul sirt .....bogott.

Zuhanyzott benyitottam hozza es akkor is elkezdett sirni.

Aztmondja nem szeret stb, de ilyen mar 2x elofordult

...es utana aztmondta amikor kibekultunk hogy azert mondja ezeket ilyenkor mert duhosnesnkonnyebb legyen elmenni neki

Hozzataszem az elmult idoben folyton veszekszunk a sex is ritkabb. Szerintetek elengedjem a kovetkezo ilyennel?



2016. febr. 7. 08:52
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Hozzatennem, ma reggelcamikor megnyugodott megkerdeztem haza vigyem e. A valasza az volt nem. Mert szered de azert kicsit igen is mert nagyon bunko vagyok
2016. febr. 7. 09:03
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Az eszedbe se jut, hogy ne legyél vele ekkora bunkó, és ne bántsd állandóan??!


Semmivel sem jobb a szóbeli bántalmazás, mintha rendszeresen elvernéd.

Egy hülye fax vagy.

Becsüld meg a barátnőd. Más nem fogja ezt a viselkedést eltűrni.

Ő csak jobbat talál nálad.

2016. febr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Kapcsolatunk elejetol ilyen vagyok....

2eve vagyunk egyutt.

Nem ugy vagyok bunko..... Hanem viccesen amiert regebben nem szolt.. Mostanaban va ez az egesz herce hurca kb 1-2honapja azelott is ugyan ilyen voltam....

2016. febr. 7. 09:15
 4/17 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd, mit takar az, hogy bunkó vagy?
2016. febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha szereted, akkor inkább azon gondolkodj, hogy változtass, persze, ha ez nem éri meg neked, és elakarod veszíteni, akkor vidd haza.

Utána majd sírsz, hogy vége, és majd sajnáltatod magad?

Örülj, hogy eddig bírta szó nélkül, és mostanában tört ki belőle.

2016. febr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Oszinten nem tudom.. Magamat adom...es bunkonak talal..

Pl amit tudom hogy nem szeret. Mondom neki kis haspokom.... Es mondja tudja hogy kover stb(56kg. Sportol csak elmult ket honapban labserules miatt hanyagilta es 2kg feljott ra..stb hogy bilizgalom a sulyaval de mindig elmondom hogy jol nez ki es hulyeskedem stb

2016. febr. 7. 09:49
 7/17 anonim ***** válasza:

Igaza van a 2-es hozzászólónak,az nem mentség,hogy már régóta bunkó vagy vele.A lánynál egyszerűen betelt a pohár.

Vékony a határ bunkóság és jópofaság között és ezt a határt te rendszeresen átléped.

2016. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az se tetszik neki hogy önfeju vagyok. Illetve hogy sokszor nem veszemceszre hogy megbantom.

De szerintetek szeret?

Am elmult idoben megprobaltam kedvesebb turelmesebb lenni de nem buj hozzam..ugy mint reg... Ritkabban van se . Stb

2016. febr. 7. 10:19
 9/17 anonim ***** válasza:
Amit két év alatt rontottál el azt nem lehet pár nap alatt rendbe hozni,ha mostantól kedvesebb is leszel vele ne várd,hogy ennek azonnal kedvező hatása legyen.Vezekelned kell az elmúlt két év miatt és majd idővel talán rendbe jönnek a dolgok.
2016. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
sajat lakas kocsi 21 evesen... baratno belekoltozik.. nem csoda mindent megkaptal az elettol hogy nem tudsz megbecsulni dolgokat
2016. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!