Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg lehet ilyen jo megérzése vagy valami más van a háttérben?

Figyelt kérdés
Szó szerint idèz dolgokat a facebookos beszèlgetèseimből. Pl. Amikor a nővèrem irta hogy a barátja haverjának igencsak bejövök. Ugyan igy visszamondta csak úgy hogy ő ezt álmodta. Vagy ha valamin megsèrtődök rá de neki mèg nem mondtam el odajön hogy mondjam el mert a növèremnek már biztos kipanaszkodtam magam..igen neki tènyleg leirtam. De erre annyit mond hogy megèrzès. Vagy pl.egyszer rámirt az exem. Pár sort beszèltünk. Erre pont alatta mondja hogy rossz előèrzete van es hogy ugye nem beszeltem vele..ezt másnap is megkerdezi hogy tegnap biztos nem beszeltem e vele. Meg règebben amikor nagyon összevesztünk es ezt elmondtam a barátnőmnek kicsit kiakadva,masnap amikor talalkoztunk felhozta hogy egyszer megnèznè hogy beszèlek róla amikor össze vagyunk veszve. Ès hogy jó alkalom ez rá nèzzünk bele...es meg sok mas hasonlo volt.

2016. febr. 7. 10:28
 1/7 Költőnő? ***** válasza:
Szó szerinti megérzés? Madárnak vagy nézve nem kicsit.
2016. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha ebből neked nem egyértelmű hogy turkál az üzeneteidben, akkor elég naiv vagy.
2016. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elég gyamús hogy belépked és olvasgatja az üzeneteidet.

Változtass jelszót hogy utána mi történik.

Kíváncsi lennék a folytatásra.:)

2016. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek, de ne csak a jelszót változtasd meg, hanem lépj is ki minden eszközödön, és kapcsold ki az automatikus belépést. Az értesítéseket is kapcsold ki. Az ő gépén ne facebookozz (telepíthetett keyloggert), meg ha eszedbe jut más, ahogyan hozzáfér, azt is védd ki.


(Egyébként meg semmi közöm hozzá, azt ha valami baj van, azt inkább vele beszéld meg, mint hogy kibeszéled másokkal.)

2016. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen olvasgatja az üzeneteidet ráadásul elég balek módon még le is leplezi magát. Nekem is volt ilyen az exemmel. Barátilag beszélgettem egy sráccal azonos volt a zenei ízlésünk meg az érdeklődési körünk aztán egyszer csak elkezdte felhozni azokat a témákat amiket a sráccal beszéltem vagy olyan zenékre mondta, hogy hallgatta a haverjával és tökre tetszik neki amit a másik sráccal beszéltem és nagyon is tudtam hogy az a fajta zene távol áll az ő ízlésétől. Az első két alkalommal kb még úgy gondoltam véletlen egybeesés de mikor egyre többet csinálta nyilván való volt hogy turkál az üzeneteimben. Na de hát erre csak annyit tudok mondani, hogy aki kiadja másnak a jelszavát az számoljon azzal, hogy ez bizony megtörténik.
2016. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megváltoztattam a jelszóm de rajtam kívül senki nem tudja..ezèrt is èrdekes
2016. febr. 7. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Az mindegy, hogy megváltoztattad a jelszót és senki nem tudja rajtad kívül. Ha hozzáfér egy olyan géphez, amin te bejelentkezel (mondjuk a te gépedhez, vagy bejelentkezel az övén), akkor igen egyszerű kideríteni a jelszavadat.

Ha használod a jelszómentés funkciót a böngészőben, akkor még külön program se kell hozzá, minimális tudással ki lehet olvasni.

2016. febr. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!