Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

E60 kérdése:

Kombinálok vagy tényleg megcsal? 2hónapja ismertem meg egy pasit a neten, úgy tünt szépen alakul a kapcsolat de most elbízonytalanodtam.

Figyelt kérdés

Minden másnap találkozunk,naponta sokszor beszèlünk de valami furcsa benne.

A lakàsàn nő cuccok vannak azt mondta a volt b.nője hagyta ott nem dobta ki....az autójàban amit használok èn is szőke hajszàlak vannak.A facen egy szőke nővel volt fent de törölte magàt,2hetente hètvègèn eltünik hogy dolgozik ilyenkor csak egy sms ír és ki van kapcsolva.Lehet hogy hàrman vagyunk a kapcsolatba,esetleg vidèki baràtnője van.

Jàrok hozzà a lakásàra,a munkahelyére szex jól mükődik .

Hogy jàrjak a vègère.....ha ràkèrdeznèk azt mondanà ne ellenőrizgessem.....Ötleteket vàrok:-)


2015. máj. 4. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
2 hónapja ismerted meg, de már használod az autóját? Jól tolod.
2015. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is van de volt hogy cserèltünk autót
2015. máj. 4. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nős? Lehet, hogy transzvesztita? Lehet, hogy biszex?
2015. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
sztem ne agyalj ilyenen, mit zavar, ha van még vki rajtad kívül? megkapod a szexet tőle, meg minden mást, nem jobb megosztani a dolgaidat a felebarátaiddal?
2015. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pofátlan egy dolog, de mivel nem nagyon bízol a pasiban nézz bele a telójába, amíg fürdik, vagy ilyesmi.
2015. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A telefonja legtöbbször ki van kapcsolva ha együtt vagyunk.

Amúgy azèrt zavar mert megbeszèltük komolyan gondoljuk szexre bármikor lehet pasi.Egy hónapig nyomult míg míg bele mentem a "kapcsolatba".

2015. máj. 4. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!