Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl kedves vagyok, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kedves vagyok, ezért kisfiúsnak tart. Ezért mint férfi nem igazán jövök be neki, de viszont bízik bennem, nagyon bír. Stb. van rá esélyem hogy esetleg változzon a helyzet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak elkeseríteni, de az általános tapasztalat szerint nem, nincs esélyed. A helyzet az, hogy a szerelmi kapcsolatokat elsősorban a szexuális vonzalom motiválja. Ezt nem szoktuk kimondani - vagyis hát főleg a lányok nem szokták kimondani -, de így van. Ha az illető nem "indul be" Rád, akkor lehetsz a legjobb barát, lehetsz mellette sok-sok bukott kapcsolaton keresztül, lehetsz a lelki szemetesládája minden szakítás után, soha nem fog többet akarni tőled. Sőt, ez az elrendezés elég kényelmes neki. Mondhat majd olyanokat, hogy "bár csak minden pasi olyan megértő lenne, mint Te", de a nyilvánvaló végkövetkeztetésre, hogy akkor veled kéne összejönnie, sose fog eljutni, mert egyszerűen nem úgy gondol Rád. Ezt nevezik "barátzónának", ahonnan nincs kiút.


Magyarázhatod magadnak, hogy még ez is jobb, mint a semmi, de hosszú távon - és ezt, mint a témában tapasztaltnak, hidd el nekem - ez rosszabb, mint a semmi. Szóval a tanácsom az, hogy hagyd ott őt most rögtön, és keress valaki mást, aki nem csak mint barátot értékel.

2010. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs.
2010. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!