Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vágtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vágtam ezt a barátnőm fejéhez?

Figyelt kérdés

A barátnőm most végzős középsuliba én már évek óta dolgozom. Jelenleg mind ketten anyámnál lakunk, már eddig is egy csomó plusz munkát bevállaltam hogy elég pénzt tudjak haza adni (a barátnőm helyett is). Már évek óta tervezzük hogy ha leérettségizett összeköltözünk, csakhogy szarik bele a tanulásba inkább baráznőzik meg megy ide-oda. Egyszer évet is ismételt. Most meg hisztizik hogy mindjárt itt az érettségi és semmit sem tud. Azt mondogatja hogy jó nem érekli majd jár még egy évet. Én meg a fejéhez vágtam hogy ,jó nem érdekel én jövőre elköltözöm, ha kell egyedül is mert nem fogom tovább eltartani. Elegem van hogy ennyire trehány. Erre persze nagyon besértődött, hogy hát ő is néha diákmunkázott, ami nagyon megterhelő volt, mindent megtett értem stb. stb. nem is szeretem ha ilyeneket mondok neki, de szerintem igazam van. Nem?

25/F


2016. febr. 7. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen jogos. Miért vagy ekkora retardált libával együtt? Már bocsi a szókimondásomért.
2016. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Fiatal, naiv, gyerekes csaj. Az elsővel nem lenne baj önmagában, de a második kettő már probléma ha felnőtt férfivel jár, aki már előrébb tart az életben.


Persze, hogy igazad van. Te eltartottad, az ő dolga cserébe a tanulás lett volna, amit meg letojt. Ha 18 év alatt nem tanulta meg elvégezni a kötelezettségeit, szerintem dolgozni sem fog rendesen.


Az a baj, hogy veled lakik, és nincs egy szülő, aki nevelné rendesen.

2016. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Blade Bone ***** válasza:
100%
Még fiatal, szépen lassan kéne ehhez a gondolathoz hozzászoktatnod, mert máskülönben besokall és ő tűnik el nélküled, a türelem rózsát terem.. De egyébként ha már ilyen veszekedések vannak ezek miatt, akkor már miért nem inkább a mézesmadzagot húzogatod el előtte? Lehet rákapna és jobban hajtana azután, próbáld meg.
2016. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyanus, hogy a közös életetek nem vonza. Nem akar SEMMIT sem tenni érte. Tisztázd vele!
2016. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nagyon is kényelmes neki: amíg tanul, nem kell dolgoznia. Suli után el kéne mennie neki is melózni, így minél tovább húzza, annál tovább tud linkelni a nyakadon.
2016. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem csak a közös élettel van a gond, meg hogy ő ezt mennyire akarja. Egy érettségit összehozni nem olyan nagy dolog szerintem... Ha nem megy neki, meg nem is akarja, komoly gondjai lesznek még az életben.
2016. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Azt a "rengeteg" anyagot, ami az érettségihez kell, még bőven van ideje megtanulni. Foglalkozni kell vele, az tény, de nem lehetetlen.
2016. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Jogos, viszont ő valószínűleg nem méri fel és nem jut el a agyáig, hogy te mennyi mindent megteszel azért, hogy neki mindene meglegyen.

Nem kellett volna addig várni, amíg ilyen durván bukik ki ez belőled, mert így nem csoda, hogy rosszul esik neki. Szépen lassan kellett volna adagolnod, amikor barátnőzni ment, vagy amikor eltolta az estét tanulás helyett, stb. hogy ennek így nem lesz jó vége...

2016. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

8 as azért nehogy már még ő legyen a bűnbak.

Ezek nem napok történései hanem éveké. Igenis a fejéhez kell vágni a csajnak, aki nem látja azt hogy a másik dolgozik érte, hogy az ő része is ki legyen fizetve, az egy agyatlan liba. Szétteszi neki néha a lábát, ezzel le is van rendezve a dolog. Az ilyeneket K-nak hívják.


Kedves kérdező, nem hinném hogy ti együtt fogtok megöregedni...

Hasonló szituban voltam már.

Arra is figyelj oda, ha nem penderíted ki még a csajt, hogy jó dolgában, unalmában majd amíg te érte melózol, ne más férfi karjaiban kössön ki...

2016. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!