Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Spermabankba adnám a spermámat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spermabankba adnám a spermámat, barátnőm mérges miatta, jogosan?

Figyelt kérdés
Egészséges 20 éves fiatalember vagyok. Járok vért adni és vérplazmát is. Nem vagyok álszent, főleg a pénz miatt, jó a vércsoportom, és nem érzem semmilyen hátrányát a dolognak. Diák vagyok, jól jön a pénz. Kitaláltam, hogy spermát is adni kellene, jó pénz jár érte. Egyrészt nagyon alapos vizsgálatokon kell átesni, másrészt magas követelmények vannak, nem is biztos h adhatnék. A vizsgálatok a jövőnk szempontjából is jó lehetne, megvizsgálják a spermát, lehetséges betegségeket stb. De barátnőm teljesen kiakadt, hogy meg ne próbáljam, mert akkor elhagy, nem akarja h másnak legyen gyerek a spermámból. Szerintetek igaza van?
2016. jan. 21. 18:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Örülnél, ha a barátnőd béranyaként más gyerekét hordaná ki?
2016. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szerintem elég más a szitu. Elmegyek, leadom a spermát x idő alatt és kész. A béranyaság egyrészt illegális, másrészt 9 hónapig tart, van kontakt a nevelőszülőkkel, illetve egy terhesség azért nem hasonlítható össze egy gyors recskával. Plusz mi meg se ismerjük az anyát, nincs semmiféle kötődés a gyerekkel
2016. jan. 21. 18:27
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Nekem az exem is meg a haverjai is jartak rendszeresen spermat adni mikor egyetemistak voltunk. Mondnek volt baratnoje. Sot olyan is volt hogy ni csajok kisertuk el oket. Soha nem volt belole problema, mert egyreszt :

-allando orvosi kontroll alatt voltak tehat tudtuk hogy minket nem fenyeget semmilyen fertozes vagy nemi betegseg

- nemzokepesek tehat ha oda kerul a sor akkor nincs gond a gyerekvallalassal

- egyetemistakent valoban jol jott az a penz amit ezert adtak, tulajdonkeppen 10 perc "munkaval" meg lehetett annyit keresni mint pl 1 nap meloval masutt. Szoval nem igazan volt vele gond, mert nem ismertuk az anyakat (abszolut anonim a dolog) masreszt meg ha lehet valakin segiteni akkor miert ne ?

2016. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
17%
Nem jogos. Menj, adj spermát, és ha ez miatt elhagy, legalább tudod, hogy egy idiótával vagy együtt. Hisztis lina.
2016. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem meg tök jogos. Én sem engedném a barátomnak, hogy más nőknek adjon spermát, ha gyereke lesz valaha az tőlem legyen, ne random vadidegenek szüljenek "neki".
2016. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%

megmondom őszintén én sem örülnék,hogyha a te fattyaid mászkálnának pár év múlva az utcán.

mármint ha lesz gyerekünk, akkor oké. de úgy,hogy ki tudja hány gyereked van? jó, nincsen személyes kontakt, nem fogjátok megismerni egymást sosem. de szerintem a tudat elég.

mondom, barátnőként én sem örülnék neki. de nyilván nem szakítanék ennyi miatt, de nem is támogatnám, próbálnám lebeszélni róla a barátomat.

2016. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Egyetemistaként nem csináltam volna problémát belőle de a férjemet kiröhögném ha ezzel állna elő...
2016. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Hát, most nem azért, de ha egyébként is kiveri, akkor nem tök mindegy? :D Legalábbis, most belegondoltam, ha a párom adna spermát, nekem ugyan semmi bajom nem lenne vele. Sőt, a korábban felsorolt okok miatt még talán örülnék is neki. Ugyan jelen pillanatban nem vagyunk rászorulva a pénzre, de nyilván sosem árt, ha van. És ez meg konkrétan a semmire jön. Szerintem tök jó dolog, én bátorítanálak.


Egyébként, én vagyok annyira pszichopata, hogy egyszer lefagyasszam a férjem spermáját, ha esetleg még az előtt történne vele valami, hogy gyerekünk születne. Még nem hoztam fel neki a témát, szerintem a frászt hoznám rá az ötlettel, de azért egy kis pohárkányi "halacskából" esetleg a barátnődnek is jutna, ha úgy adódna.

2016. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

20 éves vagy, úgy se vele fogod leélni az életed, én ennyi idősen, nem is gondoltam komoly kapcsolatra.

Minek. 30 körül találsz egy normális nőt, aztán ennyi. Addig élvezd az életet.


Okoskának, meg a fattyú, vagy Zabi gyerek házasságon kívüli. Tudod, amit a legtöbbször nem akarnak. Ez meg másról szól.

2016. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Semmi bajom nem lenne ezzel. Viszont most az jutott eszembe, hogy bar minimalis az eselye-de tudjuk, az elet a legnagyobb rendezo- mi van, ha a donor gyerek es a mi gyermekunk egyszer osszetalalkozik az eletben, szerelembe esnek- es verfertozo viszonyba keverednek.Aztan meg nem ertenek, miert genetikailag hibas gyermekeik szuletnek.
2016. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!