Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel az általam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel az általam generált problémával?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok a párommal. Én vagyok a férfi (34 éves), bolti eladó vagyok. Van egy garzon lakásom egy nem túl jó környéken és egy használt autóm, ezeknek a törlesztése is nehézkes a fizetésemből. A párom orvos (30 éves), nyilván sokkal jobb fizetéssel rendelkezik, mint én. Én öltözködni sem szeretek, ő viszont "ügyvédnős", furán érzem magam, ha megjelenünk valahol. Sosem érezteti velem a köztünk lévő különbséget, nagyon jól elbeszélgetünk, a világról alkotott nézeteink is hasonlók, a kémia is működik. Nem rég befizetett minket egy hétvégi pihenésre ami valószínűleg nem volt olcsó. Nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Én vagyok a férfi, és ő visz el engem szállodába? Szebb a lakása, hitelmentes, egyébként is sokkal helyesebb férfit is összeszedhetett volna. A problémát egyértelműen én generálom, úgy látom, hogy őt nem foglalkoztatja ez a kérdés, szeret engem. Hogyan engedjem el ezeket a rossz érzéseket amik bennem vannak?
2016. febr. 7. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés, de ha rájössz szólj. :) Mi is ugyanebben a helyzetben vagyunk, csak kicsit fiatalabbak (26 és 29). A párom eladó, én mérnök vagyok. Soha egy pillanatig sem jutott eszembe, hogy ez gond lenne, ő generálja a feszültséget, mert azt gondolja előbb-utóbb eljutunk oda, hogy én lenézem őt, amiért nem tud többet adni a kapcsolatunkba, mint amennyit én. Már előre aggódik olyan miatt, ami ha rajtam múlik sosem fog bekövetkezni. Szeretem őt, olyannak, amilyen...
2016. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom ez az érzés olyan mélyről fakad,hogy csak egyetlen megoldás létezik rá,mégpedig az,hogy meg kell próbálnod valamilyen módon előrelépni egzisztencia terén.

Tudom sokkal jobb lenne azt hallani,hogy állj fél percig egy lábon aztán pislogj hármat a bal szemeddel és elmúlik az érzés,de pont azért nem fog mert te generálod.

Az a megoldás,hogy ha kis mértékben is,de meg kell próbálnod zárkózni hozzá és enyhülni fog az érzés.:)

2016. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem se túl jó ötlet, hogy ő hív meg téged. Valahogy a tudomására kéne juttatni, mert az emancipált nők másképp gondolkodnak.
2016. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!