Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Megéri még szenved...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megéri még szenvednem?

Figyelt kérdés
Ex barátnőmmel szakítottunk 2 és fél hónapja és még mindig szeretem.Minden nap beszélünk fb-n és azt állítja hogy még mindig szeret. DE a suliba meg elmegy mellettem úgy mintha nem is ismernénk egymást.Egy busszal megyünk haza és az utolsó 7 kilométeren már csak ketten ülünk rajta és akkor néha ő jön oda néha meg én megyek oda.Amint leülök mellé vagy ő mellém egyből megfogja a kezem elkezd ölelni és megcsókol.Ezután már nem szólal meg csak rám dől.Már annyiszor könyörögtem neki hogy próbáljuk meg újra de mindig azt mondja hogy a barátaim miatt nem mert őt nem csipázzák annyira. Már egy hÓnaplya tervezzük hogy megbeszéljük a dolgot de mindig köztbelyön neki valami.Mit tegyek ? Már annyiszor feladtam volna de nagyon szeretem és nem megy ennyire még 1 lányt se szerettem. Megéri tovább szenvednem ? Mit tegyek?

2016. febr. 7. 15:01
 1/2 Clark Kent.. ***** válasza:

Hülyére vesznek többszörösen:


- A nőknél sosem az a lényeg, hogy mit mondanak, hanem az, hogy mit tesznek. Ha valóban szeretne melletted lenne, mivel egy szerelmes nő párkapcsolatban akar lenni azzal a pasassal, aki fontos neki.

- Ez a nő nem szereted téged. Nem is szerethet, hiszen azzal, hogy könyörögtél neki, már elveszítetted a tekintélyedet előtte. Csak egy laza kis flört vagy neki, illetve egy olyan bábu, akit bármikor elővehet a fiókból. De nem gondol komolyan veled semmit. Ha jönne az életben egy olyan pasas aki bejön neki valóban, és azt kérné tőle, hogy többé ne beszéljen veled, rád se nézne többé.

- A barátokra való hivatkozás kifogás. Egy szerelmes nőt nem érdekel sem a barátainak, sem pedig a családjának a véleménye.


Másrészt pedig te is csak azért szereted, mert tartod vele a kapcsolatot, és táplálod iránta az érzéseket. Ha nem törődnél vele, és mikor jobban vagy, más lányokkal foglalkoznál, ez a nő valószínűleg már nem is érdekelne.


A kérdésre a válasz:


Nem, nem éri meg. Inkább fejezd most már be, így is elég bohócot csináltál magadból.

2016. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De akkor miért csókol meg a buszon?
2016. febr. 7. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!