Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van az az eset hogy megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az az eset hogy megéri harcolni egy ferfiert?

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha őt akarod. És máként nem megy. Muszáj lesz. Ha a végén mégsem harcolsz érte akkor meg nem is kellett igazán.
2015. dec. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Én megtettem és nem bántam meg. Persze nem más csajtól szedtem el, egyszerûen megmutattam neki, hogy rám van szükséges. Lassan 4 éve együtt vagyunk.
2015. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mandy1408 ***** válasza:
74%
Nem. Nem egy trófea, hanem egy élőlény. Ha veled akar lenni, veled lesz, ha nem, úgyis lelép. Minek harcolni? Csak nevetségessé teszed magad. Maximum mondd el neki az álláspontod, hogy mit érzel és bízd rá a döntést.
2015. dec. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mobidick válasza:
Csatlakozom a 3/3-ashoz! NEM ÉRI MEG! Régen azt állították, hogy a nők csalfák (Lásd: Az asszony ingatag, úgy hajlik, mint a rózsaág...), Ma már a töltött tojással rendelkezők átvették a szerepet, és úgy hajlonganak, ahogy a szél fúj. Egyre feminimebb a férfi társadalom. Nincs tartásuk, nincs felelősség érzetük-tudatuk. Nincs házasság. Van: ide-oda táncika. Ma egy csaj; holnap egy lányos pasi! Nekik mindegy, csak ne csípje meg a darázs, ha a lukba érnek...
2015. dec. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tóti Katalin válasza:
100%
Ő harcolna érted?
2015. dec. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van bárki más, akivel harcolnod kellene érte? Egyébként sokkal jobb megalkudni. Minek törnéd magad egy kistárskád ellen, amikor ketten együtt úgyis sokkal biztosabban tudjátok megfogni?
2015. dec. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha ő is tesz valamit, nem csak vár a csodára.
2015. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!