Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel megismerkedtem facebookon, és elhivtam randizni( 2 nap beszélgetsé után) 2 x taliztunk, jóűl éreztük magunkat, többször célozta, hogy tetszek neki, és szerinte is sokmindenben egyetértünk. 1 hét ismerettség után a diskoba végig smároltunk, de utána vmiért rájött hogy még nem felejtette el az előző kapcsolatát, meg neki ez nem működik, és aztán mondta hogy csak barátként akar tekinteni rám.. most 2 hete ismerjük egymást, de úgy érzem, hogy csak én akarok írni neki, és ő rám sem ír..1-2 naponta írok neki általános dolgokról, és ennyi..mi lehet a baj? lehet még ebből valami? Ráadásul küldtem neki képeket valamikor, és mondta hogy milyen jóképű vagyok és csinos, tehát őszinte szerintem, és nagyon aranyos, kedves..és visszaír egyébként mindig, de kevést szót használ, és az 1. héten minden éjszaka elköszönt tőlem.

2016. febr. 7. 15:49
 1/2 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem érdekled. Én a helyedben nem írnék rá soha többet.
2016. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De hát... A lány elég egyértelmű volt veled. Nem is értem, most mi a kérdés. Mondta, hogy nem akar tőled semmit, két hét alatt nem sikerült felkeltened az érdeklődését/elfeledtetned az exét, hiába reménykedett benne, így őszinte volt, és elmondta, hogy ez nem fog menni. Nem tudom, mi a kérdés ezek után, és mire számítasz, úgy őszintén. Még azt se mondhatod, hogy kétértelmű jeleket küld, mert nem.
2016. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!