Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek belefér? Hogyan reagáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek belefér? Hogyan reagálnátok ha kiderülne ilyesmi? L

Figyelt kérdés

Tehát. Tegyük fel véletlenül üzeneteket találnátok, konkrét levekezéseket, amiket a párotok egy másik személlyel váltott hosszabb ideig. Az üzenetek szexuális jellegűek, arról írt a párod az illetőnek, hogy miket csinálna vele. Részletezte, hogy jó lenne, de mivel párkapcsolatban él, ez nem kivitelezhető, hiába szeretné, jó lenne, bár azért erről beszélni még lehet, szabad. Pl. egy durvább kijelentés: "ha nem lenne párom, úgy megd#gnálak/megd#ghatnál, hogy járni se tudnál/menni se tudjak."


Persze a nyálcsorgás más formái is jelen voltak. DE, nem történt semmi. Nem csalt meg.


Ezen tényeket tudván, TE mit tennél?


2016. febr. 7. 22:13
1 2 3
 1/22 Interferencia ***** válasza:
100%
Nem fér bele, szakítanék.
2016. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én már egyszer olvastam valahol.
2016. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
Elgondolkoznék, hogy megadok-e mindent a páromnak az ágyban.
2016. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem fér bele az ilyesmi.
2016. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 opened paradise ***** válasza:
100%
Kalap kabát.
2016. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Költőnő? ***** válasza:
Eznemvoltmár?
2016. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Régebben volt ez a kérdés, de azóta sem jutottál semmire a döntéssel kapcsolatban? :/ Szerintem nem kell túlgondolni.

Nekem biztosan nem férne bele, kapcsolat vége.

2016. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Olvastam én is hasonlót. De az másabb jellegű volt. Maradjunk a kérdésnél, mert esetemben nagyon fontos most. Köszi!
2016. febr. 7. 22:21
 9/22 RRR ***** válasza:
100%

miért lett ez?


azért még van benne szeretet,mert elutasította,tahát van remény


megbeszélném....hisz vesztenivalóm nincs már

2016. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%

Furcsának találom, hogy egyből kidobnátok a másikat.

Én biztos, hogy nem tenném.

Egyfelől csúnya dolog más magánlevelezésébe beleolvasni, de ha már így alakult, igyekeznék többet megtudni a szexuális igényeiről.

Megbeszélném a párommal a dolgot.

2016. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!