Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan éreztem rosszul magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan éreztem rosszul magam a virág miatt?

Figyelt kérdés

Sose kaptam még virágot a barátomtól. Vágyom a kedveskedésre, arra hogy meglepjen. Eddig sose kaptam tőle se virágot, se csokit, se semmit. Mikor pár hete szóba hoztam, azt mondta azért nem vesz virágot, mert nem szereti, ha vesz, akkor is olyat, ami neki tetszik és cserepeset. Hétvégén volt anyukája születésnapja, elmentünk, és mikor kinyitotta a csomagtartót, akkor láttam meg milyen nagy virágot vett anyukájának. Eléggé kellemetlenül éreztem magam. Kicsit fájt, hogy én eddig nem kaptam tőle. Egész este rosszul éreztem magam, és azon agyaltam, én eddig miért nem kaptam, ennyire nem vagyok értékes számára?

Megköszönném, ha nem jönnétek azzal, hogy neki nem ez a szeretetnyelve, meg biztos irigy, féltékeny vagyok stb... nem erről van szó, hanem hogy vágyom én is a figyelmességre. De nem kapom meg, és nem értem miért.

Együtt élünk, jó ideje együtt vagyunk és nagyon zavar engem hogy nem kedveskedik.


2016. febr. 8. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Kényelmes a gyerek na,minek törje magát...minek vagy vele,ha nem igazán érzed jól magad vele?
2016. febr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az én barátom sem halmoz el mindenféle ajándékokkal, de ennél sokkal fontosabb az, amit akkor érzek, mikor hozzábújok. Hogy tudom, hogy számíthatok rá és hogy ölne értem, ha bármi bajom esne. És emellett az érzés mellett eltörpülnek az ilyen hülyeségek, hogy virág meg csoki.
2016. febr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"Eddig sose kaptam tőle se virágot, se csokit, se semmit" Mégis vele vagy, neki teszed szét ha egyet int, gondolom bizonyos fokig fözöl, takaritasz mosol rá. Akkor meg mi a f-nak strapálja magát?
2016. febr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát virágot én is ritkán kapok, de hoz nekem gyógyszereket, ha látja, h beteg vagyok, gyümölcsöt, édességet, süteményt, finomságot a boltból, rendelt már nekem ékszert, mert megtetszett, kaját is többször, h ne kelljen főznöm. Virágot nem szeret venni, mert a vágott virág pazarlás, egy nap után megy a kukába a többezer ft-os csokor. CSerepeset szívesebben vesz, de arra meg azt mondja, h már így is alig férnek el a meglévők.


De az anyukámnak vett pl. virágot és ha nagyon akarnám, én is kapnék. Annyi a lényeg, h ha ajándékról van szó, szívesebben vesz mást, mint virágot.

2016. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem mást se nagyon. Én viszont szeretem a virágot, és ezt ő tudja is! Többször vettem magamnak, mivel ő sose. És nem is fog. Viszont hogy kijelentette, azért nem mert nem szereti, ő nem szereti, és nem arról van szó, én mit szeretek.

Este is, végre volt egy szabad estém, szerettem volna megnézni egy filmet, mondta, neki nem tetszik, nem akarja megnézni, kikapcsoltam a filmet, és másikat kezdett el nézni, én meg elmentem onnan. Előtte én többször is megnéztem olyan filmet, ami nekem nem tetszett, de mivel neki igen, így nem mondtam rá nemet. Viszont ez így nagyon egyoldalú. Én így érzem.

2016. febr. 8. 10:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, jol erzed. Egyoldalu. De valoban, ha mindent megkap toled, minek strapalja magat?

Ahelyett, hogy "agyalnek" a dolgon, leulnek vele megbeszelni. Elmondanam, higgadtan, hogy nekem rosszul esik, mert nem latom hogy fontos lennek szamara. Es hogy ez ahhoz vezet, hogy kihulnek az erzelmeim elobb vagy utobb. Ha hajlando ezutan valtoztatni, akkor OK, ha nem, akkor viszont lapat. Sok pasi akkor veszi igazan komolyan amit a no mond neki, amikor mar keso. Viszont nem kommunikalni, es azt varni, hogy a masik majd kitalalja a gondolatainkat, szinten oreg hiba...

2016. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Többször is mondtam már neki ezeket a dolgokat. És ne nagyon érdekelte.
2016. febr. 8. 10:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én volt barátom is ilyen volt. Én se kaptam tőle semmit, mindig arra hivatkozott, hogy nem az ajándék a lényeg. Persze a kolléganőjének vett a szülinapjára virágot,ezt avval magyarázta, hogy formalitás, az enyémre semmit nem adott. Elmondom neked, ahogy az én exem sem, úgy a te barátod se fog megváltozni sajnos. Én is hiába beszéltem vele erről sokszor, mindig fűt-fát ígért, hogy megváltozik, de nem történt semmi. Én meg megelégeltem, hogy már úgy éreztem magam, mint egy házicseléd, aki jó főzni, mosni, takarítani, de arra, hogy meglepjen néha napján valami aprósággal, evvel jelezve, hogy gondol rám, arra már nem. Fájó szívvel, de szakítottam vele. Mivel ennyire nem egyeztek az igényeink, én már nem éreztem jól magam vele. Gondolkodj el ezen te is, hogy hosszútávon akarsz-e ettől szenvedni és erre pazarolni az idődet.. mert szerintem a barátod megváltozni sajnos nem fog.
2016. febr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megmondanám neki hogy akkor az anyját d.gja innentől.

A sz@ros szennyesét pedig anyjánál mossa. Valamit valamiért.

Elkényeztetett ficsúrka lehet.

2016. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg az is jó ötlet, hogy enni is az anyjához menjen. Anyuka odáig lesz, te pedig megszabadulsz ezektől a terhektől.
2016. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!