Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átverés áldozata lettem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átverés áldozata lettem, vagy túlságosan gyanakvó vagyok?

Figyelt kérdés

A helyzetem a következőképpen alakult : 1,5 éve együtt vagyok párommal eddig kisebb vitákat leszámítva semmi jelentősebb konfliktusunk nem volt . Én 26 éves vagyok ő 21 lesz . Viszont az utóbbi 1 hónapban hatalmasat fordult a világ és túl furcsán alakult minden .

Történt ugyanis , hogy párom elment egy szabadidősportot űzni egyesületi szinten amivel semmi probléma nincsen viszont van ott egy csávó akit elég sokszor emlegetett és már ha együtt voltunk is a normálisnál többször szóba jött amit egy idő után szóvá is tettem .

1 hete volt ebből egy veszekedésünk mert túlságosan is fura dolgok történnek ( ingyen fuvarozgatások , ingyen amolyan " egyesületi cuccok " ...

Hirtelen azt mondta , hogy neki idő kell tartsunk szünetet mert ő kiélni akarja magát , jó neki a barátokkal bulizni akar és több időt egyedül tölteni de pasizni nem akar csak ezzel a szünettel azt akarja elérni hogy rendezze magában a dolgokat . Nekem ez túl gyors folyamat valamint véleményem szerint egy kapcsolatban a szünet az a szakítás előszele . Mégis mit tegyek ? Túlságosan gyanakvó lennék a múltbéli csalódások és átverések után vagy jól látom az előjeleket úgymond ?

A troll válaszokat mellőzzük :)



2016. febr. 8. 17:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

#1: Csak 80%? Ugyan már! 100%, hogy dugnak. :D


Ki akarja élni magát... Istenkém, ez mekkora egy trágya szöveg már. :D Begerjedt a másik csókára, aki szerintem már hetek óta dugja őt. A "nődet". Dobd ki a csajt, komolytalan, nem hozzád való. Vagy te elnéznéd neki, hogy a szünet alatt össze-vissza kúrja egy másik kan, "kiéli magát", utána meg majd visszasóvárogna hozzád, a biztos ponthoz, a papucshoz, aki tolerálja neki a mocskos kis dolgait? Nem éreznéd megalázónak? Ebből úgyis az fog kisülni, ha nem fogadod vissza, hogy te leszel az aljas, szemét féreg, mert nem vártad tárt karokkal, miután "kiélte magát". :D Szóval felejtsd el minél előbb, és ne rágódj ilyen hulladékokon.

2016. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mellőzd egy ideig, napokig (!),úgy fog utánad rohanni,mint egy pincsi. Szakítsd meg a kapcsolatot, ha Rád ír, akkor legyél normális, nagyon kedves, de ne beszélgess vele, írd meg, hogy nem érsz rá, hogy majd írsz, ha ráérsz, ..., ... Találj ki valamit, hogy besűrűsödött a programod, mozdulj ki, menj el moziba, vagy bármilyen programra, csak hogy megmutathasd fb-on, vagy a közös barátaitoknak, hogy mennyire jól érzed magad.

A távolság alatt rá fog jönni, hogy mennyire hiányzol neki. Ha közben tartjátok a kapcsolatot, akkor meg fogja kapni a közelségedet és fokozatosan le fog válni.

2016. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

az előző válaszoló leírta a tutit. el kell engedned most, tartsd a távolságot, és valószínűleg kétségbe fog esni attól, hogy elveszíthet, és nem is akarja annyira már a partizást. persze lehet hogy nem jön vissza, de akkor ez így volt jól... szerintem is gyanús egyébként, annyit tehetsz, hogy elengeded, és nem epkedve várod, amíg kibullizza magát, hanem a saját életeddel foglalkozol.


23n

2016. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen fiúk / lányok szerintem így fogok tenni ez egy jó próba lesz ami sok dologra meg fogja adni a választ ! :)
2016. febr. 8. 21:33
 15/16 anonim válasza:
Elolvastam a történeted. Bár már majdnem három éve történt, de érdekelne, hogyan alakultak végül a dolgok köztetek.
2018. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Vikuci79 válasza:

Engem is érdekelt volna a folytatás.

És hogy miért repült be a féltékenység.

Lehet, hogy teljesen más okból szeretne a hölgy távolítani.

Ha veszekedés robbant ki egy szimpla emberi kontaktus miatt, szerintem nagyon is megrémülhetett.

Emberek az élet minden területén vannak,és vagy így vagy úgy bizony hölgytársunk igenis kontaktusban lesz más emberekkel is. Ha ezt valaki nem képes elviselni, ne kezdjen kapcsolatba.

Senkinek sincs kedve leélni az életét úgy, hogy lemondjon emberi kapcsolatokról valaki kedvéért, nyugalmáért.

2021. jan. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!