Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog ha egy nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ha egy nő a barátjának azt mondja hogy munka után már nem fér bele a pasi az idejébe?

Figyelt kérdés
Kicsit ugy éreztem elhanyagol a bnőm ezért gondoltam megbeszéljük hogy mi miért is van. Hosszas vita után közölte velem hogy nem férek bele az idejébe hétköznaponként. Néha arra vágyik hogy egyedül legyen. Mit jelentsen ez? Mondja hogy szeret, de ezaz hogy csak mondja, nem nagyon mutatja ki. Mi tévő legyek?
2010. júl. 8. 22:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el dolgozni és megtudod.
2010. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hagyd egy kicsit élni ne teperj utána minden nap mert az lehet idegesitő.
2010. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Bellcross ***** válasza:
Az a gond hogy nagyon elvan foglalva magával és lehet véget kíván vetni a kapcsolatnak. Esetleg beszéld rá hogy ne csak a pénzt hajkurássza hanem éljen is.Próbálj meg mindent hogy kiszakítsd a pénz rabságából.( esetleg fontosabb neki a pénz mint te akkor viszont bukta.)
2010. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hasonló miatt szakitott velem az exem. Amikor én akartam kicsit a barátom nélkül lenni, akkor nem igazán voltam benne biztos h szeretem-e még. Viszont ha nem voltam vele, hiányzott. Jogos a felháborodásod. Mondhatod h akkor csak hétvégén legyen tali de akkor már régen rossz. Kérdezz rá h szerelmes-e még. Ha nem rád néz, haboz a válasszal, eltakarja a száját, v haját esetleg orrát birizgálja, akkor hazudik.

Ha gondolod irj privit, beszélhetünk részletesebben.

2010. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem lazul el. Ha jobban kezdeményezek akkor furán viselkedik mitnha nem is a barátja lennék.. akkor rámvágja hogy mennyire nyomulok, a másik meg az h egyáltaláln nem mutatja ki mennyire szeretne csak modnja:S hajamra kenhetem.
2010. júl. 8. 22:24
 6/17 anonim ***** válasza:

Juúúúúúúúúj, akkor ne viselkedj úgy, mint egy lány.

Már kérdezte valaki: Dolgozol te egyáltalán? A barátnődnek mi a munkája? És neked? Arra nem gondolsz, hogy a meló miatt nem férsz bele az idejébe, mert ha hazaér tényleg túl fáradt hozzá?

2010. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Gyerekekkel foglalkozik, Én suliba járok jelenleg nyári szünetem van, de én most azért nem fogok munkát vállalni hogy neki jobb legyen. Szorgalmi időszakba énis reggel 8tol este 8ig voltam folyamatosan órákon és utánna mégis volt hozzá kedvem, miért van ez? Ő meg csak 4ig dolgozik:S Ha már vki dolgozik akkor már annyira kimerült hogy annyi ereje sincs h megpuszilja a kedvesét? Arra meg van ereje hogy jol leossza meg olyanokat mondjon neki h bocs de nem férsz bele az időmbe? Ez az amit én nem értek...
2010. júl. 8. 22:32
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy nő egy puszi erejéig is szeret jólöltözötten, tisztán és nem izzadtan a napi melótól megjelenni. Esetleg mikor hazaér szeretne kaját csinálni és bekapni pár falatot a meló után, ha anyuci nem látja el szendvicsekkel. Tudod neki nincs 2 óra között szünetje, hogy kiugorjon a büfébe, meg talán nem is keres annyit. Ha ennyire nem becsülöd, akkor nem is érdemled meg őt.
2010. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam hogy ennyit változott a világ...
2010. júl. 8. 22:50
 10/17 A kérdező kommentje:
Nemtudom kedves utolsó hozzászóló, hogy jártál-e már hasonlóan, de elárulom h veszettül szar érzés hogy az a nő akivel egykor jókat nevettél és halálra faltátok egymást, most egész egyszerűen csak annyit mond h nem férek bele az idejébe:( Átéltetném azért veled is mert hidd el nagyon rossz érzés.
2010. júl. 8. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!