Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem gáz a konyhába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz a konyhába egy pléden vagy matracon lenni egész éjjel?

Figyelt kérdés
A barátomék egy kis 2 szobás bérházban laknak, a testvére és a szülei a nagy szobában vannak, mi pedig a kisszobában szoktunk lenni. De látogatóba jött hozzájuk két rokon, így most megkapták a kisszobát és a barátom konyhába szorult ki. Hétvégén megyek hozzá. Hozzánk nem jöhetünk, mert a szüleim azt se tudják, hogy van barátom. Szerintetek nem gáz ez hogy ott a földön nézünk majd a laptopon filmet, ott szexelünk, és alszunk a hétvégén? A barátom is kissé szégyenkezve vallotta be, de azt mondta jó móka lesz. Javasoltam hogy csináljunk valami programot, de egy kisvárosban élünk, nem igazán van hova mennünk. Rábeszéljem mégis valami programra vagy menjek bele a konyhás éjszakába és jó buli lesz?
2016. febr. 11. 23:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ha a szobában tudod szeretni, akkor szeresd a konyhában is
2016. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez igaz! :) Nyilván szeretném őt akár a garázsba is, csak úgy meglepett a dolog kicsit.
2016. febr. 11. 23:33
 3/21 anonim ***** válasza:
hát most ez egy átmeneti dolog. nem a híd alá költözik... :D
2016. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Blade Bone ***** válasza:
100%
Szerintem az gázabb, hogy nálatok nem is tudnak a srácról..
2016. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Már miért lenne gáz? Valahogy meg kell oldani, ha együtt akartok lenni, nem? Ha a konyhában, hát istenkém, akkor a konyhában. Nálunk otthon, amikor hetekig lakásfelújítás volt, imádtam a hatalmas felfordulásban aludni, és még az akkori egyik osztálytársam is nálunk aludt egy éjszakára, mert nem volt vidékre busza. Nem haltunk bele, hogy nyomorogtunk hetekig, élmény volt.
2016. febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Bongiorno! Szerintem nem lenni gáz konyhában matracon. Gáz lenni konyhában gáztűzhelyen. Ti főzni egész éjjel? Én ajánlani spaghetti alla puttanesca...
2016. febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 opened paradise ***** válasza:

Neked kell tudnod,hogy annak érzed-e...

Számomra nem lenne,de te tetted fel a kérdést.

2016. febr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább érdekes.
2016. febr. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
# 7 te tuti szűz vagy :D
2016. febr. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?

Ez egy átmenetileg kialakult helyzet, relax.

Jó szórakozást ;)

2016. febr. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!