Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem gáz a konyhába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz a konyhába egy pléden vagy matracon lenni egész éjjel?

Figyelt kérdés
A barátomék egy kis 2 szobás bérházban laknak, a testvére és a szülei a nagy szobában vannak, mi pedig a kisszobában szoktunk lenni. De látogatóba jött hozzájuk két rokon, így most megkapták a kisszobát és a barátom konyhába szorult ki. Hétvégén megyek hozzá. Hozzánk nem jöhetünk, mert a szüleim azt se tudják, hogy van barátom. Szerintetek nem gáz ez hogy ott a földön nézünk majd a laptopon filmet, ott szexelünk, és alszunk a hétvégén? A barátom is kissé szégyenkezve vallotta be, de azt mondta jó móka lesz. Javasoltam hogy csináljunk valami programot, de egy kisvárosban élünk, nem igazán van hova mennünk. Rábeszéljem mégis valami programra vagy menjek bele a konyhás éjszakába és jó buli lesz?
2016. febr. 11. 23:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
30%
Mennyire viszket neked, hogy képes vagy egy ótvaras konyha padlóján izéltetni magad, miközben 4 másik ember lépked át rajtatok, ha megszomjaznak? Ez annyira proli dolog. Meg képes vagy ott rontani a levegőt, amikor vendégek vannak? Egy olyan icipici lakásban rohadtul útban leszel. A rokonok egymásra kíváncsiak, nem téged akarnak kerülgetni. Reggel mennek ki reggelizni, te meg ott fetrengsz a földön, a konyhapulton ott szárad, amit éjszaka odaeresztettetek.. nyami.
2016. febr. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

#12 jó dolgokat írsz,csak a stílusodon van mit csiszolni.

Feltételezhetően a barátja nem azt mondta volna, "jó móka" lesz,hanem inkább lemondta volna a hétvégét,ha nagyon gáz.

Természetesen a korán kelés alap, az tényleg xarul nézne ki,ha a konyha padlóján héderelnek, miközben az arcok jönnek mennek fölöttük.

Az meg,hogy ki hol dugatja meg magát, ahhoz szerintem senkinek semmi köze nincs.

Gondolom te világéletedben selyem ágyneműben,és vízágyon szexeltél... ha igen,én kérek elnézést.

2016. febr. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, ha kikényszerülnénk a konyhába, akkor eszembe nem jutna ott szexelni.. Mégis hogy gondoltad?!

Másrészt, ha ott tudtok csak aludni, akkor ott tudtok. Túlélitek. A barátodnak és valószínű a szüleinek is eléggé kellemetlen a helyzet, szóval jó lenne, ha legalább jó képet vágnál hozzá, hogy ne tetézd az érzéseiket.

2016. febr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Vagy egyébként az is megoldás lenne, hogy nem alszol ott.. Én biztos ezt választottam volna. Nem azért, mert gáz, hanem mert láthatóan nem fértek el, és láb alatt lennék.


#12-vel teljesen egyetértek.

2016. febr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én tuti keresnék rgy olcsó panziót és kivennék egy szobát. Az még romantikus is lehet... Mindenképen romantikusabb, mint mikor majd szex közben jön ki egy pohár vízért valamelyik rokon..
2016. febr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azt nem írtam, hogy ott alszok, csak hogy megyek hozzá...

Valószínűleg hajnali 2-3kor már hűlt lesz a "helyem". Egyébként is késő megyek, 10 óra fele, mire mindenki lezuhanyzik, lefekszik aludni. A szobába visznek majd be üdítőt gondolom, ezért nem fognak a konyhába mászkálni, gondolom nem pont ezen az éjszakán fognak megéhezni is...

2016. febr. 12. 17:16
 17/21 anonim ***** válasza:

Értem..tehát egy ilyen szituációban, amikor egyébként is elég szűkösen vagytok, átmész hozzá 10 órakor, hogy dugjatok egyet, aztán 2-3 körül lelépsz. Bravó!


Nem vagyok prűd, volt kalandom, nem is egy.. na de te most ingyen qrva vagy, vagy mi?! Muszáj használnom a #12-es által használt kifejezést..tényleg ennyire viszket a pnád?! Én elég kívánós vagyok, imádom a szexet, de eszembe nem jutna egy ilyen szituációban átmenni azért, hogy basszunk egyet a konyhakövön.


Még ha arról szólt volna ez az egész, hogy a rokonok legalább megismernek téged (napközben egy kávé mellett).

2016. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Elég vicces a leugatásotok, mivel a kérdésbe ott van, hogy nem akartam menni, javasoltam más programot, de a barátom erőlteti, hogy menjek a "konyhába".

Mégegyszer mondom, a kérdésbe van: "Rábeszéljem mégis valami programra vagy menjek bele a konyhás éjszakába és jó buli lesz?" OLVASÁS MÉG MEGY??? Úgy látszik nem ;)


Csak ugattok hogy milyen ingyen k* vagyok meg minden. Nekem aztán mind1 lett volna elmegyünk valamerre... És mivel én is kellemetlennek érzem a szituációt ezért is raktam ki a kérdést, hogy mit tegyek. Van amivel egyetértek pl. reggel ne legyek láb alatt, és többen is bőven átvészelhetőnek gondoltátok a helyzetet, a leugatók meg hát.. nevetek rajtatok :D


Hétköznap nem tudunk találkozni mert más városba dolgozik, így a hétvégét tudjuk kihasználni a szexre. Alapvetően se a szexről szólt ez az egész, csak hogy a konyhában leszünk éjszaka, de gondolom nem sakkozás lesz a program. És ha ott kívánjuk meg egymást, akkor ott.


Nektek nincs kivel szexelnetek és irigykedtek, vagy mi? :D

2016. febr. 12. 20:05
 19/21 anonim ***** válasza:

Van kivel, tekintve, hogy együtt élek a párommal, de ilyen szituációk miatt inkább várnék, akár 1 hetet is.


Nem gondolkoznék rajta, nem mennék így hozzá.

2016. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 opened paradise ***** válasza:

Nem nyert hangszorót.

Miért lennék az?:D

Egy kapcsolatban,a rossz időkben is együtt akarsz lenni a másikkal.

Én is aludtam már emiatt kínos helyeken.

2016. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!