Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem szeretek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Ha el is megyek valahova, nem találom fel magamat. Céltalanul állok csak ott.
2016. febr. 12. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit tudom én? Szerinted én te vagyok?


Gondolkozz már ember? Erre a kérdésre csak te tudsz egyedül válaszolni, te ismered magad, már ha ismered egyáltalán!


Találd ki, fedezd fel magadban a választ! Ha meg nem, az meg a te bajod lesz, nem az enyém!

2016. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos félénk vagy
2016. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem ismerünk, és leírásod is igen minimaisztikus, ezért sajnos nem tudunk jó választ adni...


Félénkség? Szociális fóbia? Kisebbségi érzés? Félelem? Sima kedvtelenség és apátia? Rossz közeg? Bármelyik lehet....

2016. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sokféle oka lehet. én azért nem, mert általában butaságnak tartom amit mások mondanak. így inkább nem szeretnék beszélgetni velük. van pár okos barátom, velük beszélgetek.
2016. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én is ilyen vagyok. Szinte egyetlen témához se akarok hozzászólni, mert legtöbbször olyan hülyeségekről megy a beszélgetés, ami engem a legkisebb mértékben sem érdekel. Igazából ezért se járok nagyon emberek közé, mert nagyon különbözöm gondolkodásmódban az átlag embertől. Míg mások nagy örömmel eltémázgatnak a való világról, hogy a másik milyen nővel jár, hogy mit ettek tegnap, hogy milyen akciók vannak a boltban, hogy hova mennek nyaralni, hogy mit fognak csinálni holnap délben, engem rohadtul nem érdekelnek ezek a hülyeségek. Ezért is érzem magam magányosabban egy társaságban, mint egyedül a szobámban ülve. Sosincs szó értelmes témákról, csak ilyen hülyeségekről, a pletykálkodásról.
2016. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!