Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félénk vagyok és önbizalomhián...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk vagyok és önbizalomhiányos, félek, hogy a barátom elhagy emiatt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Még csak pár hete vagyunk együtt, de egyelőre nem tudtam neki megnyílni, keveset beszélek a társaságában, néha úgy érzem, nem tudok neki mit mondani. Ez természetes vagy csak én vagyok ilyen béna? Nagyon félek, hogy elhagy emiatt, ezért már azon gondolkozom, hogy én szakítok vele minél hamarabb, hogy ne megint engem érjen csalódás, mert elhagytak már páran amiatt, hogy nehezen nyílok meg.. Annyira utálom, hogy ilyen vagyok.
2016. febr. 12. 17:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy 20/L
2016. febr. 12. 17:39
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahjj... Ha emiatt hagy el, akkor a fene megette.

Te pedig ne aggódj már ennyire. :) Természetesnek is mondható, hiszen ha alapból csendesebb lány vagy, akkor ne várj csodákat. Időre van szükséged.

2016. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Éld át.
2016. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 darabkat ***** válasza:
Az elején szerintem tök normális, hogy vannak kínos csendek, hiszen még nem ismeritek egymást annyira. Ha te nehezen kezdeményezel beszélgetést, dobsz fel témát, akkor legalább arra próbálj meg folyamatosan reagálni, amit ő mond, kérdezz vissza, véleményezd a mondandóját. Idővel biztos oldódik ez a gátlás, amikor már egyre jobban megbízol benne.
2016. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!