Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam vissza a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam vissza a barátom önbizalmát, amit én romboltam le?

Figyelt kérdés

pl. ezt nem jól csinálod, meg azt... (szex)

viccből néha megjegyzések a kinézetére, v belső tulajdonságaira, amit a szívére vett..



annyira elvettem az önbizalmát, h rendesen egy falat húzott maga köré, és nincs kedve velem lefeküdni. :S


most már utólag nem mondhatom, h "te, figyelj, am amiket mondtam nem úgy gondoltam, meg am tök jól csinálsz mindent... "


köszi az értelmes válaszokat!


2010. márc. 30. 16:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
te nagyon butus vagy. a barátodnak más nő kellene, nem olyan mint te. megérdemelnéd, hogy otthagyjon.
2010. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ezért leminuszozlak, mert nem ez a kérdésemre egyáltalán nem válasz.
2010. márc. 30. 16:53
 3/15 A kérdező kommentje:
-nem
2010. márc. 30. 16:53
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Minuszozz le :DD

Engem ugyan nem izgat. Kis pisi agyhelyes tini lehetsz, mert egy normális érett nő nem ilyen butácska mint te.

2010. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Engem is lemínuszozhatsz , de egyet értek az elsővel.
2010. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Leminuszohatod, de igaza volt.

Őszintén szólva nem tudom, hogy helyre lehet e hozni ilyen kapcsolatot, mert nekem is volt egy ilyen, de nem ment azután, h a "kedves" kislány kicsinált a megjegyzéseivel.

Ha sikerül helyrehozni akkor grat hozzá, ha nem akkor legközelebb legyen több eszed.

2010. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de nem az a kérdés drágáim, h mit csináljak a barátommal, vagy hogy helyre tudom-e hozni, hanem h hogyan tudnám visszahozni az önbizalmát??? !!!!!!!!
2010. márc. 30. 16:58
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Ha a barátod nem hülye /bár, hogy te vagy a nője, ez megkérdőjelezi/, akkor SEHOGY.

Tessék. Itt a válasz.

2010. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Hát nehezen tudod, ha sikerül.Dicsérd a külsejét és mondd hogy milyen figyelmes veled és azt hogy meg sem érdemled.

L18

2010. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És ezzel még csak nem is hudgálsz mert télleg nem :DD
2010. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!