Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam vissza a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam vissza a barátom önbizalmát, amit én romboltam le?

Figyelt kérdés

pl. ezt nem jól csinálod, meg azt... (szex)

viccből néha megjegyzések a kinézetére, v belső tulajdonságaira, amit a szívére vett..



annyira elvettem az önbizalmát, h rendesen egy falat húzott maga köré, és nincs kedve velem lefeküdni. :S


most már utólag nem mondhatom, h "te, figyelj, am amiket mondtam nem úgy gondoltam, meg am tök jól csinálsz mindent... "


köszi az értelmes válaszokat!


2010. márc. 30. 16:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
gondolom nem csak egyszer fordult az elő hogy "szívattad" különböző dolgokkal . Lehet elsőre ö sem vette komolyan , meg csak poénnak , lehet én is annak venném , de ha már egy héten elmondod neki 5-6szor az már nem olyan poénos, ráadásul ha egyszer a kinézetén poénkodsz , máskor pedig az ágyban nyújtott teljesítményén ...:D , hát mit mondjak , ha az én barátnőm lennél kb azt mondanám neked : Jó akkor keress vki mást magadnak , szia. Mint te is mondtad ezen már nem fog az változtatni hogy most elkezded neki mondani hogy "te, figyelj, am amiket mondtam nem úgy gondoltam, meg am tök jól csinálsz mindent... " . Gondolom ha leülsz vele beszélgetni és elmondod neki hogy ezeket csak poénból mondtad ( még ha komolyan is gondltad) meg bocsánatot kérsz, nem gondoltad komolyan , stb. akkor majd kiderül mi lesz ... de én otthagynálak.
2010. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

énis egyetértek az elsővel, lehet minuszolni. ha olyan buta vagy, hogy ilyeneket zagyválsz, és ha komolyan veszi akkor úgy tetted, hogy komolyan lehet venni, megérdemled a sorsod.


várj, és bármilyen furcsa, hízelegj. nemcsak a férfiaknak kell.

2010. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem, amikor ilyen volt a nőm, akkor én is kb így kezdtem viselkedni, mint a te barátod. Egyre inkább kínnak éreztem azt, h a lánnyal legyek. És nem hiszem, h meg lehet állni a lejtőn. Nagyon fura lett vna ha a csaj egyik napról a másikra megváltozik, meg hát nem is igen hittem vna el, hisz ott lett vna már a több hónapos emlékek, h mennyit csesztetett, és hiába akartam is vna, a megfelelési kényszer miatt úgyse mentek vna jól a dolgok. Mert ha csak egyik napról a másikra megváltozik, azt úgyse értettem vna, h mire fel. És úgyis az lett vna, h a parázás miatt besülök, amiből következik az, h nem érzem jól magam a lánnyal és nem bízhatok benne, nem beszélhetek vele a problémáimról, mert csak kigúnyol. Ha eseltleg rosszabb napom van, akkor egyből megjegyzi, hogy nem voltam olyan jó...

Bröee.. Az emlékek... De örülök, h vége lett annak a kapcsolatnak... csak szenvedés volt....

Egy nő nem ilyen. Felnéz a párjára, megérti, kedves vele.

Úgyhogy egy dolgot tudok neked mondani.

Ne a háttérből próbáld irányítgatni a dolgokat, hanem ülj le vele és beszéld meg a dolgokat, ha fontos a kapcsolat. Mert csak a beszélgetés segíthet a dolgokon, nem az, h te megpróbálsz vhogy apró jelekkel bizalmat önteni belé, mert azt már régen elrontottad.

20/f

2010. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nem gondoltam komolyan, nem tudtam, hogy megbántalak ezekkel.
2010. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Járj a kedvében, érezze, hogy kell neked! Pl. egy sztrippnek biztos örülne!
2010. márc. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!