Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek nem gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek nem gáz hogy a barátom naponta belájkolja több lánynak is a képét facen meg instan is?

Figyelt kérdés

Olyan rossz érzés amikor felnézek facebookra és látom hogy ennek meg annak is a profilképét belájkolja.És nem csak egy kettőét.Van hogy egy lánynak több képét is.

És tudom hogy egy nagyon féltékeny típus mert az előző kapcsolatában mesélte hogy amíg együtt voltak egyszer lájkolt be az exe egy fiút és abból már balhé volt úgyhogy sosem lájkolgattak semmit hogy ne legyen baj. Most meg velem ezt csinálja. Mit tegyek?



2016. febr. 14. 16:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én szóltam a páromnak emiatt, és azt mondta, hogy ha zavar akkor abbahagyja.

Teljesen leállni nem állt le, de jóval kevesebbet lájkolta más lányok képeit.

Mielőtt valaki belémkötne, nem kémkedtem utána, csak egyszerűen mindig mindenhol kiírta. Facebookon is meg instagramon is. Nem tudtam nem észre venni

2016. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!