Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem esik jól, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem esik jól, ha udvarolnak nekem. Annyira rossz érzés. De mégis mért?

Figyelt kérdés

Pontosan. 18 éves lány vagyok. Eddig összvissz három olyan kezdeményező volt, aki nem csak egy egyéjszakás kalandot akart. Szóval udvarolt, puszi az arcra, ilyesmik.


Én úgy vagyok ezzel, hogy annyira vágyok egy ilyenre, hogy valaki rólam gondolkodjon, figyelje, miket csinálok. Aztán, ha mégis valami ilyen történik, már azt kívánom, bárcsak ne is vett volna észre (akárki legyen is).

Mert olyan furcsa, hogy valaki nem barátként kezel. Hogy nem úgy van velem, hogy csak dumálunk, és közben semmi vonzódás.

Eddig nem igazán voltak komoly kapcsolataim, mindig elvoltam az ácsingózásssal, a baráti körömmel, új emberek megismerésével. Nem szoktam hozzá a "puszit ad és várja, hogy megint talákozzunk, hogy a szemebe nézhessen"-hez.


És ahogy írtam, aztán annyira felborít mindent, ha valaki jelentkezik nálam. Valahogy nem veszem természetesnek, hiába akarom úgy felfogni, mint egy olyan dolgot, ami másokkal is megtörténik, nekem csak az van a fejemben, hogy ez egy nyűg, ami nekem kín szenvedés, nem megy, erőltetnem kell, és hogy nem is fog menni, akárki is legyen az illető.

Szóval akarom, de aztán már kikívánkozok belőle, ha megtörténik. Rosszak ezek az ellentétes érzések.


Szerintetek idővel fog ez változni? :( Mintha nem érezném magam még elég felnőttnek ehhez a "járósdihoz". Mert ha belegondolok, hogy 20 évesen is így el fogom lökni őket nem szándékosan... De szinte már rosszul esik, ha valaki találkozni akar velem, én meg elmegyek, mert hátha most más lesz, de nem lesz más, és erőltetnem kell, és az a légkör, ami beleng minket... amiben szinte már tapintható, hogy meg akar ölelni... Annyira nem szeretem, zavar.... :(


Mért van ez? :( Kérlek, segítsetek, mert... jajj. Nagyon rossz.


2010. márc. 30. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Menj el pszihológushoz és mondd el neki. és aztán írd meg hogy mit mondott érdekel.

Ha nem érzed magad elég felnőttnek hozzá akkor ne csináld. Ez nem azért van hogy szenvedj hanem hogy jólérezd magad szeress, vágyjál rá.

2010. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez nem azért van, mert gyerekkorodban esetleg csúfoltak?

Vagy valami más trauma az ellenkező nemmel kapcsolatban?

Engem sokáig csúfoltak a magasságom miatt, és én is igy éreztem egy darabig. De már rendeződött.

Lehet hogy csak későn érő tipus vagy. Vagy lehet hogy aszexuális vagy? Szexuálisan vonzódsz hozzájuk?

2010. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy egyedül ittvagyok pl én... van (vagy volt? kitudja mostéppen) egy négy éves kapcsolatom, tőle jol esik, de most hogy nincs probálkoztam másal és uyganez...egyszerűen szarul esik ha úgy ekdveskednek.... egy kicsit úgy érzem hogy" menj már a pcsába mit akarsz tőlem?" még ha amugy tetszik is a srác...nemtudom sajns mi a megoldás de elég kellemetlen.
2010. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát pár évvel ezelőtt nem voltam valami szépség, de most a visszajelzések szerint megváltoztam nagyon, és szép is vagyok blahblah. Traumám mincs az ellenkező nemmel szemben.

Későn érőnek szerintem későn érő vagyok. A szexuális vonzódás is megvan.

2010. márc. 30. 19:27
 5/10 anonim ***** válasza:

:O

Dettó ugyanez van velem is. És én sem tudom hogy miért.. pedig annyit gondolkoztam már. Mindig itt sírok magamnak hogy sosincs meg sose lesz senkim. Amikor meg lehetne legszívesebben elfutnék. Hidd el tudom milyen.. Én annak tudom be hogy eddig még nem az igazi jelentkezett. Majd ha ő eljön, talán már nem fogok így viselkedni. Remélem egyszer kinövöm :) és te is :)

2010. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel ezt a kérdést, mert ma voltam egy fiúval sétálgatni, ilyesmi, mondom hátha más lesz. Nem azt mondom, hogy erőltetnem kellett a beszélgetést vagy a jókedvet, de félek az elkövetkezendőktől, meg furcsa az egész, és inkább nem is akarom, hogy bárki is udvaroljon nekem...
2010. márc. 30. 19:39
 7/10 anonim ***** válasza:

szeretnék veled beszélgetni, ugyanis pont nemrég volt egy ilyen csaj, akivel kapcsolatba kerültem.


privibe msn.


ben

2010. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
...és szegénykémet annyira sajnálom, annyira szeretne szeretni engem, és nem tudom neki elmagyarázni sehogy, hogy nem direkt van, és télleg nem tudok mit tenni ellenene.. :(
2010. márc. 30. 19:43
 9/10 anonim ***** válasza:

hát igen. rossz dolog, főleg az, mikor a másik látja, hogy csak erről van szó.

előző voltam. várom hogy írj

2010. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd. Nem viccből mondom, idővel ez meg fog változni, amikor már komolyan akarod a dolgot a szíved legmélyén is.
2010. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!