Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar többet tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar többet tőlem? Többi lent

Figyelt kérdés
Huszas éveimben járó lány vagyok a férfi akiről szó van 16 évvel idősebb. Részemről ez egyáltalán nem baj, nagyon szeretem vele vesztettem el a szüzességem annak ellenére hogy mielőtt nem ismertem úgy voltam vele hogy csak is házasság után! Szeretem, megbizok benne, és látom hogy ő is szeret de valahogy azt is látom hogy ő nem akarja felválalni azt hogy mi egy párt alkotunk. Soha nem mondtunk ki egymásnak hogy na mostantól járjunk csak ez igy ki alakult és egyre több időt töltöttünk együtt. Annak elenére hogy egy nőcsábász nagyon rendes ember és tudom hogy sosem bantana neg azzal hogy megcsal..... Szeretjük egymást meg el vagyunk de miért nem akar tőlem többet? A szabadidőnkben szinte mindig együtt vagyunk de a kapcsolatunrol még sosem beszéltünk hogy mit érzünk meg ilyenek. Én azt szeretném hogyha úgy viselkedne velem mint a baratnőjével, kezdem azt hinni gogy csak szexre vagyok jó neki de ez annyira fáj. A korkulombseg miatt nem akar többet vagy mi lehet a baj?
2016. febr. 15. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok ellentmondás van abban amit írsz,szerintem naiv vagy és olyanban bízol akiben nem kellene mert te szerelmes vagy,de ő biztosan nem az.
2016. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy miért nem. Mindenki más és mások az indokai. Inkább arra figyelj, hogy találkozik-e veled úgy, hogy ne csak szex legyen. Arra figyelj, hogy ne tudjon kihasználni, ha neked mások az elvárásaid.
2016. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Annak elenére hogy egy nőcsábász nagyon rendes ember és tudom hogy sosem bantana neg azzal hogy megcsal....."

Nekem ez annyira gyanús... Azért ne éld bele magad túlzottan. Szegezd neki a kérdést, hogy mit akar, de én a helyedben nem sok jót remélnék. Én is voltam már ilyen helyzetben, megszenvedtem, de már vége... mondjuk én nem vele vesztettem el, hálistennek. Rossz volt, hogy én szerettem, hittem benne, stb., ő meg csak a lyukamat látta bennem, amit persze nem ismert volna be nekem.

Na mindegy. Addig kérdezd, amíg ki nem bújik a szög a zsákból, bár nekem az az érzésem, hogy ez egy gyáva alak, akire nem lehet számítani. Egy év múlva szerintem meg fogsz erősíteni, na de azért szurkolok, hogy te jobban jöjj ki. :)

2016. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!