Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmondom a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondom a barátnőmnek, hogy nálam nincs házasság előtt szex akkor ezért el fog hagyni? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2 hónapja együtt vagyok egy nővel. Még nem mertem elmondani neki, hogy nálam házasság előtt nincs semmi. Mikor mondjam el? Nem akarom hogy ezért elhagyjon. Ha szeret nem fog ezért elhagyni?
2016. febr. 16. 15:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Miért, az jobb lenne, ha fél év után hagyna el?

Én nőként nem lennék ilyen férfival. A szex minősége nálam megalapozza a párkapcsolat minőségét (nem az egyetlen fontos tényező, de ha rossz a szex, a többi is könnyebben elromlik), így nem vennék zsákbamacskát!

Emellett pedig ha szeretek valakit, akkor igenis vágyom vele a testiségre, már a házasság előtt is. Nem szeretnék éveket várni, hogy a szerelmem beteljesedjen, és csak ezért túl korán házasodni nincs értelme.

A harmadik ok pedig: iszonyúan dühös lennék a férfira, hogy ezt nem közölte rögtön a kapcsolat elején, átverve érezném magam emiatt, és már csak a düh miatt is szakítanék! Mert ezzel semmibe vette, hogy én mit szeretnék, nem kérte ki a véleményem, nem érdekelte, hogy el tudom-e fogadni ezt a helyzetet, csak saját magára gondolt. Ez pedig egy párkapcsolatban számomra elfogadhatatlan.

2016. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
De, el fog hagyni.
2016. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem már el kellett volna neki mondanod.

Nem hinném, hogy van olyan nő, aki melletted marad így, max akkor, ha ő is vallásos.

2016. febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Én elhagynálak, de nem a szex miatt, hanem mert annyira buta vagy, hogy mások akarata szerint próbálod az életed élni, nem úgy, ahogy neked jól esik. Nem lehetsz túl intelligens.
2016. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%

Haver, fel kellene fogni, hogy a noket sokkal inkabb erdekli a szex, mint a ferfiakat. Hiaba hazudjak az ellenkezojet. Tudom, mindjart jon 75 alakoskodo csaj, es mondja hogy nem is, hat azpknak uzenem tiz feletti csajjal volt dolgom, /a pontos szamot sajnos nem tudom/, es kivetel nelkul az volt a helyzet, hogy nagyobb igenyeik voltak ezen a teren mint nekem, pedig kicsit sem vetem meg a szexet. Es ja, ugy el fog hagyni mint a szel.

Ezt egyebkent a tobbi fiatal sracnak is uzenem. A szerelem , meg egyeb okorsegek a csajok reszerol mind kamuk, vagy legalabbis a szerelem alatt azt ertik, amit a ferfiak dugni akarason.

2016. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem feltétlenül van gond azzal, hogy nincs szex (bár ezt is le kell tisztázni, semmilyen testiség nincs, vagy csak közösülést nem akarsz), de azzal viszont igen, hogy nem mondod el neki. Joga van tudni, és ezzel együtt eldönteni, hogy akar-e többet vagy sem.
2016. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha hozzád hasonlóan gondolkodik, lehet, hogy még örülne is, hogy talált ilyet, de igazából nem sok ilyen embert ismerek, aki vár házasságig.
2016. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki minél előbb, illetve hamar döntsd el, hogy el akarod-e venni. Oké, régen se volt házasság előtt szex, viszont max. fél-egy éven belül megtartották az esküvőt.

Esetleg gondold át, miért nem akarsz házasság előtt szexelni? Ha ő akar, a kedvéért hajlandó vagy újragondolni az álláspontod? Szereted őt annyira?

2016. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ezzel a felfogással senki sem fog hozzád menni. Ha félsz, akkor menj örömlányhoz, ő biztosan nem fog megalázni.

De soha ne nősülj meg! Csak bajod lesz belőle.

2016. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Elég furcsán fogalmazol, és azt sem írod, hogy hány éves vagy. Nem vagy már tinedzser, mert "egy nővel" vagy és nem egy lánnyal. A házasság előtt nincs szex - írod, de szűz vagy még? A barátnőd is úgy érzi, hogy 2 hónapja együtt vagytok, vagy csak te fantáziálsz erről? Ő is szűz még? Erről csak van tudomásod. Szerencsês esetben ő is az, és ekkor, de csak ekkor lehet ebből kapcsolat hosszabb távon (esküvőig tartó). Hogy utána mi lesz?

Arra azért kíváncsi vagyok, hogy miért nem akarod kipróbálni a szexet nővel? Mi van, ha nem működik? Gondoltál már rá? Nagy leégés lenne.

2016. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!