Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes kapcsolatba kezdenem ezzel a lánnyal? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta ismerema lányt, de régebben sosem foglalkozott velem igazán, mondhatni, hogy semleges voltam neki. Pár éve találkoztunk ismét és mesélt sokat magáról. 2 évig Angilában lakott, ott volt egy féléves kapcsolata egy néger pasassal, amiből született egy gyereke, de a pasasnak úgy nem kellet, mert nem tervezték a gyereket. Most itt lakik Pesten a gyerekkel és ismerőseim gyakran látják őt feketék társaságában. Azt mondta, velem azért szeretne kapcsolatot, mert megbízik bennem és már tanult a hibáiból. szeretne a jövőjére koncentrálni - tanulás, munka, stb és olyan férfit szeretne, aki ezekben támogatná és biztos háttér lenne neki. Kicsit furának érzem ezt a felkérését, mert eddig csakis barátként tekintett rám (korábban mondta is ezt mindig), most viszont nyitni akarna felém komolyabban is, ez váratlanul ért engem. Amúgy kedvelem őt meg minden, csak szerintem nem igazán vonzódik hozzám, talán, csak anyagi biztonságot szeretne mellettem, így én csak másodhegedűs lennék neki mindig. Ő 24 éves, én 29 vagyok. Szerintetek érdemes lenne összejönnöm vele?

2015. okt. 8. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
felejtsd el! ez csak apa pótlékot keres mert kinek kell 1 gyerekes nő ráadásul négertől? senkinek gondolkozz ember?! aljasok ezek a nők négerekkel hál le se sz@r most meg jó lennél neki....
2015. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a saját kérdésed, nincs mit hozzáfűzni
2015. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltekintünk a gyerektémától, akkor is ha eddig nem kellettél neki, akkor... Szerintem is inkább a gyereknek keres apukát, aki megadja a biztos hátteret.
2015. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Ez így elég prosztó, ne hagyd, hogy elcsavarja a fejed :(


Gyakorlatilag ki is mondta, hogy csak anyagi biztonságot szeretne tőled, és mivel vonzalom egyáltalán nincs, biztos lehetsz benne, hogy miután melletted kikupálódott (tanulás, jobb munkahely), már lépne is le mellőled.


Ha gonoszabb akarnál lenni, akkor ott helyben kipróbálhattad volna, hogy "oké, akkor most itt felállunk, bemegyünk a legközelebbi illetékes anyakönyvi hivatalba, és a lehető legrövidebb időn belül (ha holnap, akkor holnap) összeházasodunk."

Na ha erre hímezés-hámozás van, akkor egy "gondoltam" kíséretében felállni, és távozni.

Ha azt mondja oké, akkor pedig egy "te aztán tényleg elkeseredett lehetsz" mondat után tenni ugyanezt.


Megalázásért cserébe megalázás jár, szerintem.

2015. okt. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Lapozz! Csak a füstölkolbász kellett neki, most hogy úgy maradt, milyen jó lenne a megbizható családcentrikus pasi, hogy felnevelje a zabigyerekét, amíg ő suliba jár, (elvégzi a 8. osztályt) meg továbbra is kavar mindenkivel!

Menekülj!

2015. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Bár alapvetően egyetértek az előttem szólókkal, de annyit azért halkan hozzátennék, hogy egy nőnek a "biztos háttér" az általad leírt szövegkörnyezetben nem elsősorban anyagi hátteret jelent, sőt, kevésbé azt. Sokkal inkább egy olyan embert, aki nem hagyja magára olyan formán, mint a gyereke apja.
2015. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Én megértem, hogy mostmár olyan kellene neki mint én, csak az a gond, hogy én régebben többször is próbálkoztam nála és akkor nem kellettem, csak úgymond barátként tekintett rám ő mondta.
2015. okt. 8. 15:25
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 Nem is azt mondtam, hogy ettől most neked boldognak kéne lenned. :) Csak hogy nem feltétlen a pénzedre pályázik.

Igazából te tudod, hogy mennyire fontos neked az illető hölgy. Én nem zárnám ki azt sem, hogyha belemész egy ilyen kapcsolatba, akkor előbb-utóbb "tényleg" beléd szeret, úgy igazán, elvégre pont ennek adná meg az esélyét: eddig nem gondolt rád férfiként, de rájött, hogy hülye volt, és hozzád hasonlóra (rád?) van szüksége.

Mindazonáltal ettől függetlenül tény, hogy perpill csak pótlék lehetsz. Tulajdonképpen a szerelmen kívül minden megvan köztetek, ami egy jó kapcsolat alapja, valószínűleg ezt látja ő is, ami miatt szeretné megadni az esélyt. Neked kell tudni, hogy elég-e, amit ilyen formán nyújtani tud neked a hölgy, vagy pedig sem.

Ha úgy érzed, nem lennél boldog vele, vagy bizonytalan lennél, hogy szeret-nemszeret, megcsal-e, akkor kár belevágni.

2015. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó, ez még akkor sem fair, ha nem feltétlen csak anyagi támaszra vágyakozik a nő.

Az sem jobb, ha lelkiekben teszi helyre magát a nő a kedves, érte a csillagokat lehozó férfi mellett - csak azért, hogy ekkor már önbizalommal telve felszedjen egy olyat, akivel "megvan a kémia", és lelépjen vele.


Nem voltam még ilyen helyzetben, mint a kérdező, csak "félig". Nem is olyan régen egy nővel nyíltan megbeszéltük, hogy ki mit szeretne a másiktól, és mivel nem egyeztek az igények (én: kapcsolat, ő: barátság :D ), ezért még csak randiig sem jutottunk el.

Ettől függetlenül nekem sokszor jár azóta is a fejemben. Na most ha odaállítana elém, hogy mégiscsak legyen randi, akkor nagyon jól meg kellene indokolnia mi és miért változott, mióta elutasított, hogy el is menjek vele. Nem azért, mert olyan jó pasi vagyok, vagy mert ennyire fenn hordom az orrom. Csak egyszerűen ez nem életszerű, főleg egyik pillanatról a másikra.

2015. okt. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nőként azt mondom amit az 5-ös válaszoló.
2015. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!