Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, egyáltalán tehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, egyáltalán tehetek valamit hogy megváltozzon az érzésem iránta?

Figyelt kérdés

Van egy srác, évek óta szerelmes belém/tetszem neki, de én csak barátként tekintek rá. Viszont annyira jól elvagyunk, annyira egymáshoz passzol a személyiségünk, az ízlésünk, mindenki mondja hogy egymáshoz illünk, hogy bátran mondhatom hogy akár az életemet is leélném vele, de az a baj nem érzek semmi különöset iránta. Ezen valahogy változtatni akarok, adni akarok neki egy esélyt, mert tudom hogy vele boldog lennék, hogy vele minden olyan jó lenne.. De nem tudom hogy ez hogy változhatna meg, vagy esélytelen ez a dolog? Tényleg meg szeretném próbálni, mert tudom hogy nem késő, de én nem tudom hogy képes vagyok-e változni, megbántani vagy feleslegesen reményt adni neki pedig nem nagyon szeretnék.

Köszönöm mindenkinek a rendes válaszokat! :)



2015. jan. 28. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg vele, hátha összejön, szerintem ez az egy lehetséges mód van. Ha nem próbálod meg sose fogod megtudni:)
2015. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
88%
Szia, nekem ismerős helyzet.. Igaz én nemlány vagyok.. Ez a legszarabb dolog.. Én túlléptem rajta.. Volt egy lány barátom, akit már 2 éve ismerek.. Nagyon sokat beszélgettünk a két év alatt.. Amikor neki lett valamilyen kapcsolata, akkor én is belemenekültem egybe.. És ez fordítva.. Amikor nekem volt valakim éppen, akkor ő is keresett hirtelen valakit.. Legjobb barátok voltunk, egyre többet találkoztunk, beszéltünk, röhögtünk.. Én szerelmes voltam belé.. Elmeséltem neki, hogy hogy is volt az, hogy mindig kapcsolatba menekültünk, és miért nem mertük megpróbálni egymással?! Ő is többet érzett irántam.. Szerencsére nem voltak ezek hosszú vigasztaló kapcsolatok.. Semmi komoly sem történt egyikünk részéről sem.. Itt aludt nálunk, félve igent mondott.. Megbeszéltünk mindent.. Összejöttünk, ugyan az az ízlésünk, ugyan azt a zenei stílust kedveljük, sajnos nem egy városban lakunk, ő tőlem 10 perc buszozásra lakik egy kis félreeső faluban.. Minden hétvégénket együtt töltjük. Nagyon szeretjük egymást.. Igaz még a 2. hónapunkban járunk, de olyan, mintha 2 éve együtt lennénk.. Nem kellett ismerkedni, tudtuk, hogy mit kedvel a másik, milyen az ízlése.. Nem kellett ismerkednünk.. Egy szónak is száz a vége.. Szerintem próbáld meg! A mi példánkból is látszik.. Lehet, hogy az az ember, akit neked teremtettek.. Ott áll melletted.. Sosem tudhatod! :))
2015. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bár a válaszolók nem értették, de ez a zizi nyelvhasználatnak is köszönhető: A leány problémája a (megfelelő mértékű) szexuális vágy hiánya. Ezen csak úgy lehet változtatni, ha a srác férfiasabbá válik, nyilván a személyiséget érintően érdemes. Nagyobb önbizalom stb., stb.
2015. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!