Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinalta ezt a pasim?

Figyelt kérdés
Egyutt voltunk egy hazi buliban a barataival, nehezen nyilok az emberek fele ezt o is tudja megbeszeltuk egymással. De meg sem figyelt ram az este volt olyan hogy szinte orakra egyedul hagyott es felem sem nezett. Amikor a csajokkal kezdtem beszélni es kezdtem oldódni, akkor a szoba vegebol orditott nekem h kapcsolodjak be a témákba, amikor meg eppen nem beszeltem akkor meg azt kiabalta h nem hallja a hangom. Nagyon megalazonak éreztem a helyzetet mert ezt kb 15 ember elott csinalta vegig, es nem ertem miert.
2016. febr. 16. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Megalázó is volt,a pasid egy rohadt nagy bunkó és erre nem létezik enyhítő körülmény.
2016. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Idiota, bunko, nagypofaju, ennyi :) valoszinu h nagyon szerethet
2016. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jézus de bunkó, ez tényleg magalázó, ezt meg kéne beszélned vele
2016. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet ittas volt,de az nem mentség a viselkedésére.

Tisztelettel hogyan álltok?

2016. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Aechmea válasza:
Jézus. :D Elgondolkodnék a helyedben erről-arról...
2016. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!