Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy állnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állnátok hozzá, ha a párotok elmenne két hétre nyaralni a családjával nélküled, s előtte héten pedig a barátaival?

Figyelt kérdés
Így teljes 3hétig nem találkoznátok,s ritkán tudnátok kommunikálni,mivel azért elég drága külföldre a telefon, net meg nem mindenhol van.

2016. febr. 17. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pozitívan. Megérdemli a kikapcsolódást a család az elsõ nem hisztiznék miatta. Persze nem örülnék,hogy nem tudunk annyit beszélni De az a pár hét kibírható.
2016. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Neked van pénzed nyaralni,vagy elvárnád,hogy téged is vigyen a saját pénzén? Vagy elvárnád,hogy ne menjen?
2016. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem örülnék ha velem nem akarna nyaralni menni. de függ attól is hogy mióta vagytok együtt. ha nem régóta akkor elfogadhatóbb.
2016. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Három hét semmiség, pozitívan kell hozzá álni.
2016. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Persze nem hisztizek rajta, nem várom el, hogy befizessen engem... Természetesen a család az első, csak ez a "nincs kommunikáció"-t nehéz feldolgozni.

Már majdnem egy éve együtt vagyunk.

2016. febr. 17. 19:55
 6/13 anonim ***** válasza:
hát nem vagytok együtt olyan sok ideje, így elfogadható szerintem, azzal a feltétellel, ha minden nap kommunikáltok valahogy. volt hogy a párom külföldre ment egy hétre, és megbeszéltük, hogy minden nap szakít időt egy telefonhívásra, skype-ra vagy üzenetre. így voltam nyugodt. amúgy megőrültem volna az aggódástól :D
2016. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3 hétig csak pecáznék.. óóóóó
2016. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
utána én is elmennék nélküle 3 hétre nyaralni. Ha kiakadna, vagy szóvá tenném, akkor számon kérném, majd kivágnám mint macskát sz@ni.
2016. febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Messze van még a nyár, te is keress programot arra az időre. Egyébként meg így legalább sokkal többet tud majd mesélni, ha hazaér.
2016. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Menj el a barataiddal. Az se baj, ha veletlenul nagyon csinos pasik. Tudod, 3 hetig egyutt nyaralni csinos pasikkal, az nem hosszu ido. Hu, nem tehetsz majd rola, ha az egyikkel osszejottok.

N

2016. febr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!